Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek ha a gyerek...

Mit tesztek ha a gyerek levegőhöz nem hagy jutni?

Figyelt kérdés

15hónapos a lányom,de őszintén leírom az idegeimre megy. Már 1hónapja egy perc nyugtom nincs tőle. Állandóan rajtam lóg,jön utánam,1fél perc nyugtom nincs. Hisztizik,nyekereg,kész vagyok!

Ha megyek a wcre leül az ajtó elé és ordítva dörömböl. Verekszik ha valami nem úgy van ahogy ő akarja,kegyetlenül visít. Tudom hogy van ez a szeparációs szorongás,de nekem ez már sok.


2011. ápr. 13. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a szeparációs szorongás, ez a dackorszak.


Nem egyeznek az ö gondolatai a tieiddel. Szerintem ez a legnehezebb rész a kiskornak.

2011. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És mit csináljak vele? Hagyjam sírni? Szerintem akkor egész nap visítana. Ez így már nem működik,nálam is hamar szakad a cérna.
2011. ápr. 13. 11:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Fogjunk kezet kedves "kolléga" :) Nálunk is ugyan ez a helyzet.

Hát, nagyon nehéz. volt már hogy beraktam a kiságyba és megcsináltam addig amit akartam, na....abban nem volt köszönet.

Nem, egyébként ha rájön a hisztiroham és a rángatózás óvatosan lehelyezem a kis fejét a földre, ott folytatja a műsort, és megmondom, hogy na fiam, szólj ha abbahagytad, és kimegyek a szobából.

Általában befejezi.

Erre nagyon nehéz jó tanácsot adni, mert én is kaptam, persze olyanoktól akiknek vagy nincs gyereke, vagy a gyerek olyan természet volt hogy nem voltak ilyen problémák.

A másik véglet mikor anyai mivoltodban kritizálnak, hogy nevelés kérdése. Hát nem.

Pedig úgy tudom később még rosszabb lesz :)

2011. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én is kénytelen vagyok berakni az ágyába néha,na akkor taknya nyála egybefolyik,annyira ordít. Mindég az kell neki ami a másiknál van,most azért hisztizett hogy adjam neki oda a kést.

Hiába hagyom ott hogy nem figyelek rá,jön utánam és úgy ordít. Mindég mindenért ordít,már nagyon elegem van!

2011. ápr. 13. 12:12
 5/18 A kérdező kommentje:
Te hagyod sírni ha nincs más lehetőség,mert nem hagyja abba?
2011. ápr. 13. 12:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem a dackorszak, ez a szeparációs szorongás. És igen, bizonyos szempontból később még rosszabb lesz.

Nekem most van egy 14 hónapos szeparációs szorongósom és egy 3 éves dackorszakosom, hát, nem tudom, melyik a jobb!

Mindegyiknek ki kell várni a végét, mást nemigen tudsz tenni!

Ha nagyon nem bírom, én otthagyom őket apával egy órára, és sétálok egyet egyedül! Vagy ők sétálnak, én meg otthon beülök a kádba és lazítok. Picit feltöltödök, aztán nyúznak tovább!

2011. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem irigyellek. Én két hisztis gyerekkel biztos kiugornék az ablakon.
2011. ápr. 13. 12:31
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Igen a KÁD! Ez a legjobb menekülő-és lazító helyiség :):)


De ez a szorongásos dolog hogy van, ha pl nem vagyok vele, hanem a mámánál van akkor is csinálja. :)


Hát igen, ott hagyom egy kicsit a kiságyba, de nem mindig bírom.

Sajnos ami használ az a tea(cumisüvegből). Kelleténél többször is adok neki hogy nyugi legyen. Olyankor el van vele, és el is tereli az előző hisztitémáról a figyelmet. Nem sokat adok, kb 50-100ml alkalmanként.


Próbáltátok már nagymamánál hétvégeztetni a picit???? Nekünk ez tutira bejött. Két hetente elviszem péntektől vasárnapig.(17hós)

2011. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Előző vagyok:

bocs hogy más téma, de a másodikról jutott eszembe. Apa pont ezért nem akar másodikat (még). Pedig ő csak esténként van itthon. Pedig jó lenne (kicsit morbid),de lezavarni kettőt gyorsan :):):)

2011. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nálunk pont fordítva van apa akar én meg nem. Egyenlőre. Most ez az egy gyerek is sok nekem. Az én párom is csak este van itthon,és nem érti hogy mi a bajom.
2011. ápr. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!