Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy nem...

Jártatok már úgy, hogy nem sikerült 100%-os nevet találni a babátoknak, és később azért megtetszett a név? Nem találok olyan nevet ami tetszene nagyon csak olyat ami elmegy azt is csak egyet.

Figyelt kérdés
Ma derült ki, hogy kislány a pocaklakóm:-) aminek nagyon örülök, hiszen van már egy fiam. Neki egyértelműen, mikor kiderült a neme már a nevén szólítottuk! Olyan néven amit azóta is szeretek! Elsőre választottuk és jó választás volt! Most mi lesz ha nem találok a lányomnak olyan nevet mint a kisfiamnak? Mármint, hogy rögtön megtetszett és azóta is szeretem?! Mi lesz ha neki adom azt ami "elmegy" és ha később megbánom?
2011. ápr. 13. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy mikor kiderült, hogy terhes vagyok, a férjemmel megegyeztünk, hogy ha fiú én adom a nevét, ha lány akkor ő. Persze lány lett. Olyan nevet választott ami tetszett, de nekem volt egy másik favoritom. Az ő választását adtuk. Már 18 hónapos, de még néha úgy gondolom, hogy lehet jobb lett volna a másik.
2011. ápr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Doroti aranyos:) De az igazat megvallva, nehéz elképzelnem egy 39 éves, komoly bírónőt vagy ügyvédet, esetleg orvost, Dr.Kiss Dorotiként.

Esetleg a Dóra, Dorina, Dorottya nem tetszik (bár nekem csak a Dóra)? :D

Ne aggódj, bármi lesz is a kislányod neve, miután megszületik, nehéz lesz másképp gondolni rá.

Egyébként ízlelgetve a Dorotit egyre jobban tetszik, tényleg csak komolyságot igénylő foglalkozáshot furcsa kissé.

Dani anyukája

2011. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elöszőr nekem is csak ilyen elmegy név volt,gondoltam majd megszokjuk.Azután véletlen egy ujságban olvastam egy nevet,egyből beleszerettem.Nézegesd a neveket,hátha nálad is jön valami Égi jel.:)
2011. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!