Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg kötelezővé akarják...

Tényleg kötelezővé akarják tenni az óvodát 3 éves kortól?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

2012. januártól!

2011. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Remélem, ez nem lesz azért olyan szigorú, én nem is értem, túlzónak tartom. De szerintem inkább olyan szegénységben élők miatt, aki nem gondozza a gyereket. hogy szokja agyerek a kultúrát, tudjon az isibe beilleszkedni. Szerintem pár óráról lehet csak szó, és gondolom, átlag családnál nem veszik olyan szigorúan a hiányzást.

sok gyerek nem is érett az ovira 3 évesen.

2011. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ezt akarják.De nem is értem gyakorlatilag ez hogy fog megoldódni,ugyanis Mo.-on élő 3 éves gyerekek 60%-át tudják csak elhelyezni intézményekben,mert ennyinek van hely,tehát 40% otthon van,eszerint majdnem még 1x annyi óvodára lenne szükség,mint amennyi most van.Kíváncsi lennék ezt hogyan kivitelezik 8 hónap alatt,ha ez tizen x év alatt nem sikerült?

Ez az okosoknak csak mellékes,viszont a lényege a dolognak,hogy minden anyuka dolgozzon és fizessen adót az államnak,hogy helyre állítság az állami költségvetést,kasszát.

Tehát nincs hely,gyereket nem veszik fel,nem tudsz dolgozni,gyerekedet nem iskoláztatod,ezért bűntetést fizetsz,plusz nem kapsz családi pótlékot és ennyi!A léyeg,hogy gyűlik a pénz az államnak!!!


Plusz még egy eset.

Az iszapkárosultaknak összegyűjtött adomány értékét levonják majd a nekik megállapított állami támogatásból!

Tehát kapott mondjuk 1 család 500.000Ft értékben bútort,államilag támogatott (de bőven kamattal felszámolt) 4millió hitelt vesz fel,ebből már csak 3,5 milliót kap kézbe,mert ez így igazságos-nyilatkozta az "államvezetés"!

Vagyis aki adományozott szegény károsultaknak,az ennyi erővel dobhatta volna a kukába,mert azt az állambácsi benyelte!

Amikor az árvízkárosultaknak gyűjtöttek x összeget,kiszámolták és levezették a pénz folyamatát és egyértelműen kijelentették,hogy a milliárd közeli összeg 1,5%-a(másfél) jut konkrétan a segítségükre!

2011. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 15. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:

ha 2012. januárjától vezetik be, az csak majd a 2012-13-as tanévre fog vonatkozni?

merthogy a lányom nyáron lesz 3 éves, és a mostani 2011-12-es tanévre elutasítást kapott az óvodától helyhiányra hivatkozva. Ha fél év múlva ezt bevezetik, akkor "utólag" mégis felveszik a tanév hátralevő részére? vagy hogyan tervezik ezt????????

2011. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és helyhiány miatt kötelezhetnek esetleg arra is, hogy fizetősbe vigyem??? (bár már mindent el tudok képzelni)
2011. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vsznű nagyon megfontolt döntés után fogadták el, ezt a törvényt is, mint sok minden f@szságot is!

Kellene több óvóda is, hogy a kicsik tudjanak járni! Kedves utolsó válaszoló, szerintem ők sem tudják mi lessz csak meghoztak egy döntést az idióták!

2011. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!