Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elköltözünk a szüleimtőm,...

Elköltözünk a szüleimtőm, szerintetek jobb életünk lesz külön?

Figyelt kérdés
Két kicsi gyerekünk van. Folyton beleszólt anyám az életünkbe, már a házasságunk kezdett rámenni...
2011. ápr. 15. 12:40
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 15. 12:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés.Persze, hogy jobb lesz.
2011. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen lépjetek, ha tudtok. Csak jobb lehet.
2011. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi ezen a kérdés? Természetesen csak jobb lehet. Ma már nem divat a sokgenerációs együttélés, főleg, hogy kevés anyuka szül 18-20 évesen. 30 évesen elég gáz, ha még valaki hagyja, hogy a szülei beleszóljanak az életébe.
2011. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzetek fenntartani a lakást vagy az albérletet, akkor nem kérdés a költözés.
2011. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kérdés, hogy igen, jobb lesz!
2011. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

jujjj de irigyellek!

én egyedül nevelem a kisfiamat és jelenleg esélyem sincs hogy anyumtól külön költözzek:(

amúgy nem olyan vészes nálunk a helyzet, de ha összeveszünk akkor annyira rossz, hogy nem tudok lelépni innen, nekem is beleszól egy csomó mindenbe, van egy csomó olyan szokása amitől hülyét kapok (pl. ha nem szólok rá nem mos kezet ha hazajön vhonnan)

ráadásul tök nem tudja beosztani a pénzét, jóval több a nyugdíja mint az én gyedem, mégis hónap végén már nincs pénze, én veszem neki is kaját, szóval még félretenni se tudok:(

ő meg persze nem érti, hogy mi a bajom, mert szerinte olyan jó vele együtt lakni...

2011. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jobb lesz e azt nem tudom, de nyugodtabb biztosan :) Anyud a költözés után is bele fog szólni hacsak nem adjátok a tudtára, hogy nem igényeltek szülői felügyeletet...

Annyiban lesz jobb, hogy a beszólásai valszeg nem naponta fognak jelentkezni. Mi is együtt élünk anyummal, ő is beleszólt mindenbe amibe csak tudott, aztán rájöttem, hogy azért mert én meg hagyom...mára már ez megszűnt, pedig még mindíg együtt élünk. Most normális a helyzet, max a véleményét mondja el, aztán én meg meghallgatom, és ennyi.

2011. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi sosem lakunk egyutt egyikunk szuleivel sem, igy nem tudom milyen nehez.Nekem mar azt is nagy erofeszitessel sikerult csak elviselnem amikor anyosomek latogatoba jottek hozzank.

Mindenfelekeppen koltoznek ha van ra lehetoseg, mert mindenkinek a sjata eletet kell elnie.

Anyukamat imadom es sosem szolunk bele egymas dolgaiba, mindent megbeszelnk es nagyon joban vagyunk megis sokszor nehez volt amikor par hetig itt volt nalunk.

Minden aron segiteni akart mindenben en meg az a fajta vagyok aki szereti maga megcsinalni a dolgokat, mert akkor erzi azt, hogy olyan amilyennek lennie kell.

Volt, hogy rosszul esett neki, hogy valamit elpakolt en meg ujra csinaltam.Nem akartam megbantani es nem is akkor csinaltam amikor latta, de eszrevette kesobb.Nem szolt erte hisz O volt a vendeg, de jobbnak lattam ezt letiztazni Vele.

Imadom de nem tudnank mar egyutt elni, hisz 21 eves korom ota kulon elunk.

2011. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!