Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mert utalom ennyire a gyerekeket?

Mert utalom ennyire a gyerekeket?

Figyelt kérdés
pl ha megy a tvbe egy hias gyerek undorral nezem meg a egezsegeset is de ha megy h megkinoztak a allatokat meg bogni is kepes vok de undorodom a gyerekektol ezert utalom a 6 eves tesom mert van ez?
2011. ápr. 15. 18:56
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
ceget fogok orokolni
2011. ápr. 16. 14:55
 32/46 anonim ***** válasza:
70%

: D

Hülye liba, írni nem tudsz, nehogy egy céget elvezetni. Én a szüleid helyében egy ilyen nyomorék helyett a testvérednek adnék mindent, te vagy a nagyobb, megéldegélsz, nemde? amúgy meg,

Köszönjük bejelentésed, a moderátorok amint tudják ellenőrzik ezt a kérdést!

Sz*ppantás van ;)

2011. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
19%
Sok dilis anyuka gyesen... semmi baj nincs veled kérdező.
2011. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
59%
Gén hibás vagy.Ennyi.
2011. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
81%
A kérdés (és a kérdező válaszai) egyértelműen kamu és csak a provokáció a célja, mint az előző felhasználó hozzászólásának.
2011. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
pontosítás:a Szarkasztikus Ákos nevű felhasználó hozzászólására gondoltam
2011. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%
16:37-es én a válaszomat komolyan gondoltam.Gén hibás.Normális egészséges lány szereti és akar gyereket.
2011. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
26%

Hu kislany neked komoly problemaid vannak az "emeleten".

Te meg egy kis sz@ros vagy, aki se irni se gondolkodni nem tudsz. Szerintem vedd elo a hazidat es inkabb azzal foglalkozz. Latszik,hogy baromi sok idod van. Ha 14 evesen olyan felnottnek tartod magad akkor segits anyukanak a hazimunkaba. En 9 eves voltam mikor a kishugom megszuletett, tudtam pelenkazni, tapszert csinaltam, ringattam,altattam. 11 eves korom ota sutok-fozok, gimnazium alatt is dolgoztam, kozbe 6 eves korom ota maganenektanarhoz jartam, koncerteztem meg kulfoldon is, babysitterkedtem a keves szabadidombe.Ja es ezek mellett meg sportoltam is.

Nem fenyezni akarom magam de a mai fiatalok miert csak a computerezest ismerik? Miert nem olvasol? En minden heten jartam konyvtarba OLVASNI es NEM INTERNETEZNI!

Szerintem kezdj el gondolkodni valamin ami lekoti azt a temerdek szabad idodet ami van.

Az meg,hogy "korcsnak" nevezed a gyerekeket az a buta gyerekes viselkedesedre vall. Te is korcs vagy meg azt tudod? 18 eves korodba leszel nagykoru. 14 eves kora utan sok t@knyosnak kinyilik a csipaja es felnottnek kepzelik magukat de attol meg gyerekek. Pedig 14 evesen meg "fiatal korunak" szamitasz, meg egy cigit se vehetsz az uzletbe. Ez is jelkepezi,hogy azert nem mert GYEREK vagy vagyis korcs a te szavaiddal elve.


Amugy zarojelbe megjegyeznem,hogyha az en fiamat probaltad volna megrugdosni,lehet,hogy beledagadtal volna a mentobe, kislanyom. Orulj neki,hogy anyuka ilyen jol reagalt a bunkosagodra. Az biztos,hogy most mar,hogy tudom: ilyen elfuseralt emberkek szaladgalnak a vilagban a fiamat megjobban szemmel tartom!

2011. ápr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
13%
ceget? Jól van nagyon ügyes vagy, de azért a helyesírást még egy kicsit gyakorolnod kéne. Szállj le a földre de buta kislány és tanuld meg végre hogy semmi nem fog az öledbe hullani. Még akkor sem ha a gazdag rokonoktól örökölsz valamit. Egy céget elvezetni nem egyszerű precizitást oda figyelést és szakértelmet kíván. Olyan felfogással ami neked van idő előtt csődbe vinnéd azt a céged. Kapj az agyadhoz már ha van mihez. Kislány vagy és kész fölöslegesen vitatkozol itt a felnőttekkel.
2011. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
61%

21:38 !


Ki számít normálisnak ? Miért az, aki akar gyereket ? Ez miért normális ? És miért nem, ha valaki nem akar ? Ki mondta, hogy az az egészséges, ha minden nőnek van gyereke ? Kimutattak ilyen tanulmány, miszerint azok a nők, akik nem szeretik a kölyköket, génhibásak ? Fel tudod mutatni, bizonyítékokkal alátámasztva ?

Ja, hogy nem ??? Persze, hogy nem, hisz ez csak a te véleményed. A te beszűkült látásmódod következménye. Nem értem, hogy miért kéne mindenkinek szeretni a gyerekeket. És most ne gyere azzal, hogy én is gyerek voltam, mert tudom. És ? Anyám olyan ember, aki akart gyereket.

Én olyan ember (nő) vagyok, aki nem. Nem szeretem őket, idegesítenek, de ettől még nem vagyok génhibás ? Miért lennék ? A génhiba egy betegség, ennek kutyaköze nincs hozzá.

Légyszíves, ha ennyire ostoba vagy, akkor ne beszélj hülyeségeket. Te neveld a gyerekeid, szeresd őket, le van tojva, de nincs jogod másokról ezt állítani.

2011. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!