Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mert utalom ennyire a gyerekeket?

Mert utalom ennyire a gyerekeket?

Figyelt kérdés
pl ha megy a tvbe egy hias gyerek undorral nezem meg a egezsegeset is de ha megy h megkinoztak a allatokat meg bogni is kepes vok de undorodom a gyerekektol ezert utalom a 6 eves tesom mert van ez?
2011. ápr. 15. 18:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

21:38 , a hozzászólásomat pontosítottam mert mire elküldtem te már válaszoltál ezért írtam előző hozzá szólót. De bizonyára nem olvastad a helyesbítést.Szóval még egyszer, nem a te hozzászólásodra reagáltam.


üdv.

2011. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
Úr isten!! Nem akarlak megbántani de mit szóltál volna ahoz ha csak úgy becsúszol anyudéknak vagy nem tom és utálnának? Vagy ha te lenné a tesód helyébe, játszanál vele meg minden ő meg elutasít. Hidd el ha felnő más lesz. Tesóm engem se bírt mikor kicsi voltam el akart adni vagy nem tom h volt már most h már én kamasz vagyok megbeszéljük egymással gondainkat. ha nagyobb lesz a tesód máshogy fogod látni az egészet neki is meglesz a maga problémálya és lehet h kevesebbet lesz malyd otthon mert a barátaival lesz :) Bírj ki még vagy 5 évet te is nagyobb leszel máshogy gondolkozol meg ő is nagyobb lesz és nem fog úgy viselkedni mint most, éretebb lesz-. Mert elképzelhető h a viselkedésüket nem birod a gyerekeknek.H návognak mindené sírnak stb. stb.
2011. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
*nyávognak
2011. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
77%

Húha.. :o

Nem szeretem a gyerekeket, undorodom a kihordásától, a szoptatásától, a megszülésétől, mégis normális egészséges felnőtt nő vagyok aki nemsokára kezd az egyetemen, több éves, egészséges párkapcsolatban élek, és a szüleim is rendben vannak. :) Nincs fogyatékos, tartósan beteg, vagy éppen "GÉNHIBÁS" a családomban. Egész életemben így gondoltam erre a dologra, viszont a véleményemet csak egy ideje vállalom fel (ezt szégyenlem is!!). A párom is teljes mértékben egyetért és elfogad így. Mindezek ellenére nem beszél egyikünk sem így sem emberről sem állatról!!! Szerintem a kérdező egy unintelligens ember, vagy hívja magát shoving akarja, de a lényeg, hogy most mindenkinek bebizonyította, hogy gyerek...

Az én esetemben ez lezárult úgy, hogy elfogadtam magamat így, shift vagyok, és természetesen nem akarok gyereket, és szívesen érvelek kultúrált és őszinte tényekkel a hozzám hasonló nők mellett, mert tudom, hogy ezt a helyzetet többen elítélik mint pl. az állatkínzókat. Egy nő nem abból áll, hogy örökíti a géneket egész életében.. EGY NŐ ÉPPEN OLYAN TELJES KÖRŰ EMBER, MINT EGY GYEREK, VAGY FÉRFI... Mindenki döntse el maga, hogy hogyan éli a sajat életét...

2014. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
54%

* shoving és shift helyett: ahogy !!! Elnézést, angol nyelvű a telefonom.

Egyébként még annyit hozzátennék, hogy nálunk gyerek helyett kutya van, akit mi úgy szeretünk, mint mások egy gyereket, és mi így vagyunk teljes CSALÁD! :)

2014. jún. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
40es válaszoló: ott a pont!!!!! :)
2014. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!