Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki szülés után sosem...

Van aki szülés után sosem nyerte vissza terhesség előtti súlyát, alakját?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 6 hete szültem, de 15 kg maradt rajtam. Egyik ruhám sem jó rám, a cipőim is szorítanak, a zokni bevág a bokámba, még a jegygyűrűm sem jön fel az ujjamra. Mikorra áll vissza a régi rend? Félek sosem.
2011. ápr. 18. 11:05
1 2
 1/12 Antóniaa ***** válasza:
100%
6 hét az nagyon rövid idő. Még várj néhány hetet, esetleg 2-3 hónapot,és kezdj el mozogni. A szoptatás miatt a diéta nem ajánlott... Ha akarod,vissza fogod nyerni a régi súlyodat,meglátod!!!
2011. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg irigyellek hogy csak 15kg maradt rajtad! Rajtam 30kg volt a szülés után!Most 16hónapos a fiam és még csak 10kg ment le!:( Már nem tudok mit csinálni......ez van jelenleg!:(
2011. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyu is nádszál volt lánykorában, aztán jöttünk öcsémmel és most duci egy kicsit. Párom édesanyja se tudta soha leadni a felesleget. No ezt nem elkeserítésből írom, csak azért hogy vannak akiknek nem megy próbálj bele törődni egyelőre és fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Néhány hónap múlva pedig lehet diétázni és mozogni.
2011. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 7 hete szültem, nekem is kb annyi a feleslegem mint neked.

Vettem hula hopp karikát és nem eszem kenyeret teljes kiőrlésűt sem, sok zöldség, köretnek mindenhez zöldséget eszem, és sok mindent 14 óra előtt eszem, péksütit csak csapvizet iszom, üdítőt csak akkor ha eszem. Nekem így elkezdett lassacskán lemenni, remélem sikerül.

Minden jót!

2011. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, azt akartam írni hogy péksütiket sem eszem :)
2011. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség alatt 10-11 kg-ot híztam. Nem nevezném hazásnak, mert mikor hazajöttem a kórházból, 3 kg-al voltam több, mint amikor terhes lettem. Most a súlyom kb annyi, mint szülés előtt, viszont az alakom... :(
2011. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 kilót szedtem fel terhesség alatt. Most 2 éves a kisfiam és kb. 5 hónapja értem el azt a súlyt, amivel a terhességem kezdtem, de az alakom az totál megváltozott, nagyon ronda lettem és ez már nem fog változni, hiába fogyok még jobban le.
2011. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik,hogy vissza nyerd az alakod (kivéve ha hormonprobléma van) dolgozni kell érte,de sikerülni fog.
2011. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6 héttel szülés után igen kevesen nyerik vissza a régi alakjukat :)


Több idő kell... Okosak régen azt mondták, hogy 9 hónap a terhesség, ennyi kellhet, hogy minden visszaálljon. Persze ez alkati kérdés, van, akinek párhónap is elég.


Én az első terhességem után nagyon gyorsan lefogytam, visszaalakultam, a második után viszont több, mint fél év kellett. Most viszont 5 kilóval kevesebb is vagyok már, tizenévesen voltam ennyire vékony utoljára :D


Szóval szerintem, aki akarja, az visszanyeri az alakját előbb vagy utóbb.


Viszont a lábam egy számot nőtt, ez marad így azt hiszem, de kibírom :P

2011. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, van ra pelda a kornyezetemben, de csak olyan esetben, aki nem foglalkozott vele, maximum beszedszinten. De tenyleg tobb olyan ismerosom is van, aki neha panaszkodik, amugy meg elfogadta a dolgot es inkabb lecserelte a ruhatarat.

Ha te tenni akarsz ellene es fogsz is, ha eljon az ideje, akkor nem lesz ezzel gondok, vagy csak olyan valtozasok maradnak meg, ami ellen nem tudsz tenni.


En ket gyereket szultem, az elso terhesseg alatt hiztam 25 kilot, szules utan 4 honappal az eredeti sulyomnal voltam, de sokkal jobb alakkal. En negy het lejarta utan kezdtem tornazni, tejem nem volt egyaltalan. Addig probalkoztam tejcsinalassal, nem ment, igy a sportban fezettem le a felesleges feszultseget.

A masodik gyerekkel csak 13 kilot hiztam, az lement magatol nagyon hamar, a torna elmaradt, mert a 2 gyerekkel, egyeb munkammal annyit szenvedtem, hogy nem volt energiam tornazni. Szules utan 4-5 honappal szinten az eredeti alakomnal voltam, de sajnos tovabb fogytam es a normal, szep sulyom ala mentem 8 kiloval. Nah, ez igy mar nem olyan gyonyoruseges, szarul nezek ki.

2011. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!