Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes anyukák! Hánykor...

Több gyerekes anyukák! Hánykor ébredtek ti, és a gyerekek, hogy beérjetek 8-ra az oviba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
9-re járunk, olyan 7 körül ébredünk
2011. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia

2 ovis gyerekünk van.

Fél 7kor kelünk mindannyian.

Felöltözünk, reggelizünk, és legkésőbb 8-ra bent vagyunk az oviba.

10 percre van biciklivel az ovink.

Szilvi

2011. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7 körül kelünk, de nem muszáj pontban 8-ra odaérni. Egyrészt az ovi kb. 3 perc innen gyalog, másrészt én csak 10-re megyek el, úgyhogy nem kell sietni.
2011. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem még csak 1 van, de így is rémálom.

én kelek 5-kor, magamhoz térek, apának csomagolok kaját, elmosogatok, rendet rakok, elindítok egy mosást. apa kel 6-kor, a gyereket keltem fél 7-kor. kiteregetek, megágyazok, felöltözünk, összekészülünk, harapunk valamit, és 7:20.kor indulunk a buszra, ami 3/4-re ér be. így éppen beesünk 8-ra, én fél 9-re...

2011. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában a férjem viszi autóval, de ha én, akkor 6:45 körül kelek, 6:55 körül keltem őt, 7:10-re elkészülünk és indulunk, 7:45 körülre érünk oda gyalog. Ott reggelizik csak.
2011. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 6-kor ébrednek a gyerekek, kb fél 7, mire megisszák a reggeli kakaójukat, mi a kávénkat. utána apa készülődik, öltözik, én beágyazok a gyerekekkel,és felöltöztetem őket. Itt van kb 7 óra. Aztán én öltözök-készülődök, apa leül picit a gyerekekkel. Fél 8 körül általában kész vagyunk, és lehet indulni.

Reggeli itthon általában nincs, mert a gyerekek nem tudnak még enni ilyen korán, a kakaóval elvannak, az oviban fél 9kor kapnak reggelit.

2011. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 után nemsokkal kelek, legalább 10 perc amire magamhoz térek. Ébresztem a kicsit, megszoptatom, majd legkésőbb 7-kor ébresztem az ovist. 1/2 8 körül indulunk itthonról. Gyalog járunk, kb 1 kilométer az ovi, ami a fiam tempójában legalább 1/2 óra.
2011. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekünk se kellene 8-ra pontban odaérni, de én szeretem a napi rutint. Tavaly fél 9re jártunk, de így jobb.

Reggel én 6:30kor kelek, meginnám a kávét egyedül, de a gyerekeim kelnek maguktól velem, így nincs pár perc nyugi. De szerintem korábban kel ébredni, mert így az utolsó fél óra rettentő rohanás.Bicajjal járunk. 15 perc kb.

Mondjuk nálunk a reggeli, öltözködés, reggelizés nem megy karikacsapásra, a két gyerek nagyon beindul már kora reggel...Egyik ovodás csak, a másikkal jövök még haza.

Az egyik válaszó reggel házimunkázik,5kor kel. Hát le a kalappal előtted. ezt nem bírnám, inkább éjjel csinálom. De gondolom te munkába mész, ezért kell.

Köszi a válaszokat!

2011. okt. 6. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!