Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire mennek most az 1...

Mennyire mennek most az 1 ft-os aukciók a tesz-veszen? Érdemes gyerekruhákat feltölteni? Vagy bebukom az egészet, mert 1 ft lesz a vége? Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire mennek most az 1 ft-os aukciók a tesz-veszen?

Érdemes gyerekruhákat feltölteni?

Vagy bebukom az egészet,mert 1 ft lesz a vége?

Vannak tapasztalatok?


2011. ápr. 21. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy érdemes 1 ft-ért felrakni. Én odaírtam, hogy 1 ft-ért nem szeretném postázni, ezen is puffogtak. (Mert tök jó terhesen + egy kisgyerekkel karitatív tevékenységként csomagolni, postára cuccolni, feladni - 1 ft-ért)
2011. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de milyen ruhácskáid vannak?

Mennyi idősre való? Kisfiú/kislány ruhák? Hány darab?

2011. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát elég sok ruha összegyűlt a 4 gyerekemről.

16 hónapos és 8 éves (fiúk)

11 és 13 áves lányok.

De már az egész lakás tiszta ruha.Azért gondoltam,hogy hamarabb megszabadulhatnék tőlük.

Mennyi időre érdemes feltenni?

2011. ápr. 21. 09:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha szépek akkor nem 1 Ft-ért fognak elmenni, de nincs nagy ára a használt ruháknak.

Aki meg nem postáz, arra licitálni se fognak, én se tenném.

2011. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megpróbáljak egy párat?Vagy fix áron hirdessem?
2011. ápr. 21. 09:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is csak annyi szerettem volna, hogy egy ruhacsomagot (kb. 8 db-ot) ne kelljen már 1ft-ért postára cuccolnom... Szóval én 1 ft-ért csak olyant raktam fel, ami igazából játszósnak való, nem rakom el már a második gyereknek. (És nem is olyan szándékkal raktam fel, hogy keressek rajta, hanem hogy ha pl. a városban van valaki, akinek kell ingyen a játszós ruha, vigye - személyesen.) Ami nem ment el így, azt leadtam a használtruha gyűjtőbe a szegényeknek. Azt, hogy a szép ruhákkal mit csinálok majd a második gyerek után, azt én se tudom :(


23 h km + egy kisfiú anyukája

2011. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem raknám föl 1 ft-ért,a sógornőm is mindig fölrakja aztán meg telefonál hogy licitáljunk rá mert nem akarja annyiért odaadni.Én annyiért raknám föl amennyiért minimum odaadnám.
2011. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Állíts össze csomagokat, amikbe kb 6-8 ruhát teszel, és adj meg minimálárat!

Esetleg nincs használt cuccos piac a környéketeken?Nálunk van.Nagyon viszik a gyerekruhákat.Olyan is volt már, hogy az eladó anyukától az egyik árus az összes ruhát átvette egy az egyben.

2011. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok ruhánk van,0-6 hóig,ikrekről.Én fel sem teszem a netre,sehogyan sem.Látom hogy az újszülött ruhák még 30-40 db is max. 2-3 ezer ft-ért megy el.Annyiért sajnálom odaadni,rengeteg szép emlék köt hozzájuk,ill. a ruhatáruk színe -java volt.Csak úgy érné meg eladni,ha tudnék az árából venni nekik rájukvaló ruhát.Inkább hirdesd meg védőnőnél,egészségházba,tőlünk így rengeteg dolgot elvittek.
2011. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

na én soha többet az biztos:)) Úgy voltam vele, hogy szép állapotú ruhák a 2 gyerekemről de nincs helyem meg humorom se pakolgatni x havonta átmosni stb őket hogy ne menjenek tönkre, mondom felteszem...

a legtöbbje egy forintért, 10 ft-ért ment el miközben néztem, szemét küsejű ruhákat meg többszáz ft-okra feltornásznak...na mindegy.

Én hülye még postázok is, terhesen most rohangáltam 17 csomaggal a postára és az emberek nagy része ÚJ tökéletes ruhát vár 1 ft-ért még oda se ért de már kérdezősködnek hogy milyen állapotú kevesebbet küldtek a postai díjra, nekiállnak kötözködni velem hogy miért annyi a posta...stb...

Nem akarom elhinni hogy ezek anyukák a másik végén a netnek...:(((

Úgyhogy én megfogadtam ami nem nagyon nagyon szép azt kirakom a ruhagyűjtőbe vagy a lomizásra aztán kész.

Nem ér az egész ennyit amennyi bosszúsággal jár.

De kívánom h neked ne így legyen.

2011. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!