Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincs néha olyan érzésetek,...

Nincs néha olyan érzésetek, hogy mindenből elegetek van?

Figyelt kérdés
elegem van ,hogy reggeltől estig a gyerekekkel veszekszem ne csináld ezt ne csináld azt.egész nap pakolok este mégis akkora rendetlenség van mintha nem csináltam volna semmit.és ezt minden nap.hú elegem van!már ott tartok ,hogy nem csinálok semmit mert elegem van.pedig rend mániás vagyok.
2011. ápr. 21. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Jújj, ez ismerős :) Kitakarítok, aztán egy óra múlva nyoma sincs. Igaz, én nem vagyok rendmániás, na ezt távolról sem lehet rám mondani, sőt, marha rendetlen vagyok, de talán épp ezért idegesít is nagyon, ha végre rászánom magam egy alapos takarításra, rendrakásra, és utána olyan, mintha semmit nem csináltam volna. Hála a jó égnek, ezen én maximum 10 percig vagyok képes dühöngeni, utána már tojok az egészre, ha nincs rend, akkor nincs, majd egyszer úgyis lesz :) Megesett már többször, hogy inkább elmentünk otthonról, csak hogy ne is lássam, mekkora kupi van :)
2011. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek gyereke van és vezet háztartást keresztűl ment mindazon, amit itt leírtál. Sőt még szerintem hullámokba néhányszor kersztül is megyek minedezen, mire elég nagyok lesznek a gyerkőcök. Gyerek, lakás, kert stb. sztem 25 órát csinálnám sem érnék a végére. Nálam a baj, hogy szegény páromon csattan sokszor az ostor. Szerencsémre megértő és bíztat, hogy lépjek ki egy kicsit a mindennapokból, kikapcsolódjak, de akinél szűkös a családi kassza, az tudja, hogy ez sem egyszerű, inkább olaj a tűzre.

Biztos vannak szuperanyukák, akik nem fárdnak bele a mindennapokba, de be kellett látnom, hogy minden ami korábban a fejemben volt a családról és a gyereknevelésről, az köszönő viszonyban sincs a valósággal, nehezebb.

2011. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első: mintha én írtam volna! :)
2011. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De igen, sokszor van ilyen erzesem.

Eppen emiatt mar meg kellett tanulnom kezelni, mert igy nem lehet elni. Nalam sokszor valami mas van a hatterben, ami annyira feszultte tesz, hogy a mindennapi dolgaimat latom extra sz.rnak, olyan aprosagok idegesitenek fel, ami egyebkent nem szokott, ettol meg idegesebb vagyok, ingerult es egesz nap sipakolok. A gyerekekkel is elkezdem, ami meg foleg nem jo, hiszen nem erdemlik meg es nem ertik az apro torekeny eszukkel, lelkukkel, hogy miert ordit voros fejjel horogve az anyjuk azert, mert veletlenul kiborult a viz a padlora, amikor normal esetben nyomat egy hatarozott irgumburgomot es feltakaritja.

Szoval tenyleg gyakran elofordult, mert nagyon stresszes idoszakom van, fizikailag, lelkileg, szellemileg is a hatarokat surolom.

De tenyleg megtanultam kezelni, nem kellenek mar napok, hogy kapcsoljak es rajojjek, hogy ezzel a hozzaallassal csak meg bonyolultabba teszem a napjainkat. Kikapcsolom az agyam, elbeszelgetek magammal, citromfuteat iszom par napig, vagy magneziumot szedek, az utolso percet is kihasznalom alvasra, pihenesre, mintha szanatoriumban lennek. Nem esek neki csempet surolni, amikor a gyerekek alszanak, az raer. Hanem en is lefekszem es megnezek egy jo filmet, vagy olvasok, vagy alszom.

1-2 nap alatt siman tudok regeneralodni es szebbnek latni a vilagot. Probald ki esetleg!

2011. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De pl ma!!

2 éves lányom tegnap délután óta kibírhatatlan, itthon van nagyfiam is (tavaszi szünet), aki reggel 7-kor felkeltett és közölte, hogy ő unatkozik, éjjel szarul aludtam.......

2011. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs...

Takarításoknak, pakolásoknak semmi látszata, minden kaja szinte a földön landol, teát, kakaót is szépen szokja a szőnyeg... áh, kész:-DDD

2011. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látom ez ilyen nap volt!Nálunk a holnap is ilyen lesz.Bele lehet fáradni:-(
2011. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!