Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy utálok a többi anyuka...

Úgy utálok a többi anyuka miatt játszótérre járni. Van így valaki még?

Figyelt kérdés

Szeretem elvinni a 2 kisfiamat (2 évesek,ikerek), nem arról van szó.. Ők pedig szeretnek gyerekek közt lenni. Viszont, mindig megtalál egy elviselhetetlen anyuka, aki ki van nyúlva a tökéletes gyerekétől, mint a béka.

Egyszerűen nem értem.. vannak anyukák akik olyan szupermaminak tartják magukat,hogy néha én vagyok rosszul tőlük. Elképesztő, hogy miket tudnak összehordani..

Utálom a versengéseket, hogy kinek a gyereke a jobb, a szebb, az okosabb. Utána, hogy ki a jobb anya.. Próbálnak felvágni, hogy ők mit, hogy csinálnak, és mennyire tökéletesek..

Ez csak engem tud ennyire feldühíteni? :)

24 éves anyuka


2011. ápr. 24. 01:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom az ilyeneket! Együtt kéne játszótérre járnunk. :)

Ne foglalkozz velük, csak a gyerekeiddel.

Enyém 2,5 éves, én meg 32.

2011. ápr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
65%
menj ki ilyenkor tuti nem lesznek sokan .
2011. ápr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

:)) jaja... Sajnálom, hogy nincs itt a környékünkön legalább egy olyan anyuka, aki hasonlóképpen gondolja. :)

Próbálok velük nem foglalkozni, de lépten nyomon beléjük botlom. Mikor játszok a kisfiaimmal, bármilyen idétlen dologgal oda jönnek.. Nem fordíthatok hátat nekik bunkó módon... ez a baj :)

2011. ápr. 24. 01:52
 4/14 A kérdező kommentje:
:) nagyon humoros...
2011. ápr. 24. 01:53
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
akkor kepzeld el mi lesz az ovodaban a szuloi ertekezleten! vuhh! en mindig leleptem a vegerol mert nem birtam elviselni a sok bekepzelt fontoskodo anyukakat. es ez sajnos vegig kiser az iskolaban is,foleg also tagozatban. aztan felsoben mikor jonnek a viselkedesi problemak ,mar egyik masiknak letorik a farka,de azert marad beloluk. ugyhogy kitartas!
2011. ápr. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én néha bunkó szoktam lenni :) Sajna a bölcsinkben is van egy két hasonló anyuka, akiktől néha falra mászok. Én ezeket a "beszélgetéseket" csak nagyotmondó versenynek hívom.
2011. ápr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A bezzeg anyukákat én is nagyon "bírom".
2011. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez nálunk is így megy és valóban oviban is ezt nyomatják egyesek, a fél szülői a gyerekük nagyszerűségéről és aranyos beszólásairól szól...

Én baromi cikin érezném magam ha kéretlenül ecsetelném a gyerekeim képességeit.

Nem elég ha én tisztában vagyok velük? :)

De amúgy én ilyenkor mindig csak hallgatok egy két szót mondok max. de azt figyeltem meg hogy az ilyen dicsekvős anyukáknak nincs ám szükségük arra hogy visszaigazold kommunikáció közben hogy figyelsz (pl. Igen? Tényleg? ó de ügyes..) ha egy kuma szót nem szólok akkor IS mondja és mondja...

Én egy idő után arrébb megyek és kész...

Illetve van egy-két normálisabb anyuka akivel a gyereken kívül másról is lehet beszélni most egy pár hete egyeztetjük hogy egyszerre menjünk le a játszóra, így kibírhatóbb.

Amúgy meg valamennyit mindenki fog beszélni a gyerekéről ám, hiszen ez a nagy közös témánk nekünk, egymásnak idegen anyukáknak.

Csak a mérték nem mindegy:)

Ne idegeskedj:)

2011. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez megy. Van, aki fixen szamontartja, hogy melyik gyereket hanyszor viszik le, vagy nem vittek ket napig es mondogatja a tobbi anyukanak. Mindenkinek tudja a nevet es hogy ki melyik hazban lakik.

En nem nagyon szoktam beszelgetni, altalaban a gyerekekkel foglalkozom, max 2-3 anyuka van, akivel szoba elegyedek, de az is inkabb udvarias beszelgetes.

Kora delelott megyunk es 5 ora korul delutan, ekkor nincsenek sokan. De a hetvege a legjobb, akkor altalaban apukak jonnek a gyerekkel delelottonkent, ok nem tolakodoak, foleg a gyerekekkel jatszanak.

2011. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, én jó helyen lakom, mert nálunk szerencsére nincs ilyesmi a játszótéren. Beszélgetünk azért itt is, de nem visszük túlzásba a gyerekekekről való témát, talán ez a titka? Ha mégis róluk van szó, nálunk elég szerény és normális anyukák vannak hálistennek. Én sem dicsekszem soha senkinek semmivel, inkább elmesélek egy-két humorosabb sztorit. :)
2011. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!