Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok, ha utálok...

Rossz anya vagyok, ha utálok játszótérre menni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy utálsz, attól még nem. De ha gyerekedtől is megvonod, csak magad miatt akkor igen.
2010. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csak ha ezért nem viszed le a gyerekedet

vagy egyedül küldöd le :)

2010. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a sok unatkozó, pletykás, gyerekére oda nem figyelő anyuka vette el a kedved.
2010. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ. Én se szeretek játszótérre menni, mert minden szülőnek más a nevelési elve és én például kiakadok, amikor anyuka közli a másik gyerekével (aki mellesleg kb. 3 éves lehett), hogy menj innen, mert ezzel az én gyerekem játszik, ahelyett, hogy azt mondaná, hogy játszatok vele együtt. Vagy nagymama vigyorogva nézi, ahogy a kisunokája üldözi a másik gyereket (ráadásul kisebbet)azzal, hogy mindig az a játék kell neki, ami épp annál van és ha elszedte, akkor már nem érdekli csak elhajítja, de elvenni azt el kell a másiktól.Szóval ha csak játszótérre nem viszed , de egyébként vagytok kinn levegőn, játszol vele udvaron, vagy ahol lehet, akkor mért lennél rossz anya. Mi is inkább az udvaron játszunk.
2010. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na a játszóterezést egyes anyukák viselkedése miatt a hátam közepére se kívánom.
2010. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a játszótereket, de csak akkor ha sokan vannak. Ha van egy-két anyuka egy-két gyerekkel, akkor tök jó. Nem szeretem, mikor minden "foglalt". A másik "gondom" az, hogy úgy látom ,olyan összeszokott anyukák járnak oda, csapatostól beszélgetnek... nekem pedig nincs kedvem odamenni hozzájuk és odapofátlankodni... egyedül ácsingózni meg olyan fura, míg a gyerek homokozik... még akkor is, ha ott ülök mellette...
2010. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14:35-ös vagyok ismét. Kérdező, te miért utálsz játszótérre járni?
2010. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a pletyiző anyukákat, akik a padról ordibálva próbálják "irányítani a gyerek játékát", de ettől eltekintve a picikém imádja a játszó teret és én mindig elviszem, és mindig ott vagyok vele, együtt játszunk, csuszizunk, hintázunk stb...Én nagyon élvezem, ha boldog a kincsem:)
2010. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Én sem szeretek játszótérre menni, ha csak lehet, a férjem viszi a lányomat.

Én a sok flegma, játszótéri anyukát utálom, akiknek megvan a megszokott brancsuk, és aki nem tartozik közéjük, azt szó szerint kinézik a játszótérről.

Meg a neveletlen, agresszív kölykeiket is utálom, akik pl. a náluk jóval kisebbeket folyton bántják, és a h@lye anyjuk sosem szól rájuk.

2010. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi még csak hintáztunk néha, majd tavasszal lesz akkora a lányom, hogy rendszeresen "KELL" majd járni. Előre ráz a hideg tőle, mert nálunk is van egy összeverődött "anyuka-klub" a játszón, akik naponta összejárnak, és ahogy észrevettem nem a gyermekük kedvéért, legalábbis velük nem nagyon foglalkoznak, csak ha leesnek valahonnan stb... Ráadásul a házunkban lakó szimpi anyuka is közéjük verődött, és azóta mintha kicserélték volna. A kisfiáról csak panaszkodik, meg hogy az Juci nevű anyuka mesélte milyen rossz neki hogy hamar jött a második gyerek hogy ez milyen "idegbaj", szóval lehangoló! Az összehasonlítgatást sem szeretem, de hogy panaszkodnak egymásnak és mártírként viselkednek, meg hasonló témában én úgysem vennék részt. Így aztán nem is tartoznék közéjük, ezért ha lehet én elkerülöm őket, és akkor megyünk ha kevesen vannak, vagy mindig más játszótérre. Buszbérletet fogok venni és bejárjuk a város játszótereit :) Ja és a férjemmel már megbeszéltük, hogy ha ráér, mindig ő viszi játszóra kislányunkat, neki úgyis mindegy ki van ott és imád játszani a lányával :)

Szóval nem vagy egyedül és van megoldás :)

Nina

2010. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!