Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondtátok meg a szülőknek...

Hogy mondtátok meg a szülőknek hogy nagyszülők lesznek? Én valami különlegesre gondoltam, valami kis babaholmit csomagolnék be hogy bontsák ki és látnám a meglepődést az arcukon. Egyenlőre ez az ötletem. További ötletek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 19:16
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Csomagolj be egy kiscipőt:) és máris megvan a meglepi:)

Gratu a bébihez!

2009. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi amikor megtudtuk, elhatároztuk, hogy anyucimnak (engem ő egyedül nevelt), veszünk egy szál rózsát. Este átmentünk, és a párom gratulált, hogy fiatal, és gyönyörű nagymami lesz! :-) Sírt a meghatottságtól, most már 9 hónapos az unokája! Gratulálok!

2009. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Uh, ez tök jó ötlet :D Én is így tenném. Párom azt mondta karácsonykor, hogy karácsonyra ajándékozzunk szüleimnek pelenkát, hogy mostmár lassan pelenkázhatnak, nagyszülők lesznek hamarosan :D Persze ezt viccnek szánta, de a te ötleted szerintem nagyon jó :)
2009. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ultrahang képet nyomtam a kezükbe... :) volt visítás! :))
2009. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Uh képet nyomtam volna a kezükbe..ha kibírtam volna :)
2009. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kiscipős és kiszoknis téma szerintem egy kicsit már sablon, az Uh kép az tényleg jó ötlet!
2009. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak a pozitív tesztet csomagoltam be egy dobozkába, naaaaaagy masnival. El is tette emlékbe.
2009. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En uh kepet mutattam, mondani mar nem tudtam semmit, mert bogtem. Mondjuk a dolgot az is erzelemdussa tette, hogy kulfoldon elunk a ferjemmel, igy akkor fel eve nem talalkoztam a szuleimmel, igy a megerkezesem tiszteletere rendezett vacsora vegen jelentettem be a dolgot, alig birtam kivarni, hogy vegre mindenki lerakja a villat...
2009. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor átmentunk hozzájuk, a férjem így koszontott: szia, nagymama:) Ebbol megértették, bár nem hiszem, hogy fel is fogták rogton.
2009. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi írtunk egy levelet, és vacsora előtt mindenkinek a tányérjára tettem.Lényege nagyjából annyi volt, hogy bár még csak 2 mm vagyok, de alig várom hogy találkozzunk, és aláírás a lányom neve lett.
2009. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!