Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őssejt levétel. Érdemes?

Őssejt levétel. Érdemes?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy nagyon jó ajánlatot őssejt levételre, és ugye elég sok mindent lehet vele gyógyítani. Érdemes levetetni, belefeccölni a pénzt? Te levetetnéd, ha lenne rá lehetőséged?
2011. ápr. 29. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

nem ismétlem meg az előttem írót (aki ellene szólt), mert szós szerinti tények, amit leírt. Ugyanezeket tudnám én is leírni csak más szavakkal. Viszont érdekes, hogy aki levetette ennek tudatában kellett, hogy levetesse, hiszen ezek tények, nem cáfolta soha senki és az őssejt tároló intézmények sem tagadják, sőt én az ő tájékoztatóikban olvastam erről-hirtelen hogy megvilágosodott, úgy járt, mint a rendőr a viccbéli almamaggal.

És ha majd használható lesz valamire (ez is tény), akkor mindenkitől ingyen, központi bankba leveszik és bárki megkaphatja a számára legmegfelelőbbet (ezt szintén őssejtbank tájékoztató füzetében olvastam-hasonlóképp, mint jelenleg a vérbankok működnek). És ez teljesen ingyenes lesz. Ahogy ez az, Ukrajnában és Kínában. Ott gyűjtik központilag és aki igényli kaphat belőle. 8és mielőtt pénzzel jönnétek, maga a beavatkozás költsége annyi, nem az őssejt)Nálunk ez ingyenes például leukémia esetén(jelenleg még)

2011. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!