Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A gyerek egyenlő...

Anyukák! A gyerek egyenlő azzal hogy nincs vagy kevés a szex?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy másnál is így van e vagy csak nálunk?1,5éves a gyerekünk és amióta megszületett kb 2-3alaklommal voltunk együtt a feleségemmel!Arra hogy miért nincs testi kapcsolat mindíg van kifogás.....fáradt nincs kedve stb!(ezek a gyakoriak) De kérdem én ha már van egy gyerekünk miért kell ezt a dolgot lejjebb adni?Vagy simán elfelejteni?Én minden héten vagy 2-3alkalommal kezdeményezek és taszít el magától!Kérdeztem hogy fáj e valamije vagy rosszul csinálok e valamit!A válasz mindíg nem!Már kezdem nem érteni a dolgot!És igen hiányzik nekem mint férfi embernek a szeretkezés és ezt szeretném életem szerelmével csinálni!De ez így nem mehet tovább! A kapcsolatunk rovására!Miért nehéz rávenni titeket anyukákat a testi örömökre hogy ne csak a gyerek körül forogjon minden!(ez néha kivitelezhető nem?) vagy rosszul gondolom?



Egy aggódó férj és apa!


2011. ápr. 30. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk van egy 2,5 éves kislány meg 5 hetes kislány. Pont fordítva van a helyzet. Én nagyon szeretnék már a párommal lenni, ő nem igazán közeledik, ha kezdeményezek, mindig van kifogás. Én jobban vágyom rá! Nem minden áron szexet szeretnék, csak egy kis kényeztetést. Ő nem kívánn! ennyi!! Már lassan beletörödök, vagy máshol keresem az örömöket.


26/nő

2011. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem bíztató!Én ugyan úgy kívánom őt mint a terhesség előtt alatt és után!És sem változtam meg!SŐT! nagyon sokat segítek neki a kezdetek óta éjszaka én kelek a kicsihez!Tisztába teszem fürdetem ha kell és megetetem!Ha baba alszik már akkor vele foglalkozom....mindíg kitalálok valamit!Egy masszázst meg ilyenek!de ha tovább szeretném vinni a dolgot az már nem megy mert nem szeretné!
2011. ápr. 30. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Na Te kellenél nekem:D!Jajjj csak bohóckodom!!!10 hónapos a lányom és össz vissz vagy 4x5x voltunk együtt mióta megszületett.Igaz én is sokat fáradt vagyok,de férjem még rosszabul bírja a kiképzést!!!Mármint a babát,meg az éjszakázást!Így az én lételemem ami aszex,megszünk létezni,már nem is érzem magam nőnek csak anyának,és a baj az ,hogy férjem sem lát bennem mást csak anyát.Pedig nem változott a testem sem és hozzáálásom sem....
2011. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor te vagy az apukák gyöngye!Nálunk mindig én kelek a gyerekekhez. Nem igazán segít, pedig rám férne. Csak fürdetni szokott. De éjszaka ő az igazak álmát alussza, míg én etetek, pelenkázok, öltöztetek, és mind emellett még vele is szeretnék lenni, de nem hajlík a dologra. lehet, hogy már nem szeret????

Szerintem ne csüggedj, talán változni fog a dolog.

Gondolom megcsalni nem akarod, de így sem lehet együtt lenni.

Biztos van valami megoldás. Lehet, hogy szégyelli a testét előtted?!

2011. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Az első kérdésem az lett volna, hogy mennyit segítesz, mert apukák hajlamosak arra, hogy a hullafáradt asszonykától elvárják hogy még csábtáncot lejtsenek nekik este, de erre már válaszoltál.


Akkor inkább arra tippelnék, hogy megváltozott a teste és zavarja.

2011. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen egy kicsit változott!De nem tehet róla!Császáros szülés volt és maradt egy kis pocija!De szerintem nincs mit takargatnia!Nekem így is tetszik!És ezt éreztetem is vele!Minden nap elmondom mennyire tetszik és szeretem!Remélem változik a dolog!Akkor nem adom fel és próbálkozok! :) Nagyon szeretem őket! :)és semmi képpen nem csalnám meg a kedvesemet!
2011. ápr. 30. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagy, mint az én férjem! :) Ő is felkel éjszaka a kislányukhoz, napközben, ha itthon van, akkor is rengeteget segít. Talán ez az egyik legfőbb oka, hogy marad energiám a házaséletre is. A szülés után 2 héttel már volt egy kis ez meg az, aztán az 5. héttől szeretkeztünk is. Azóta még jobb a házaséletünk,mint előtte, hetente 4-6 alkalommal is együtt vagyunk. Pedig engem is zavar a pocakom.

Szerintem csak az lehet nálatok megoldás, ha a feleséged elmondja, mi a baj. Mert hiába találgatsz te, vagy mi, azt bizony csak ő tudja, hogy mi a gond.

Ha van kire bízni a gyereket, töltsetek el kis időt kettesben, lazítsatok, próbáljátok meg átbeszélni ezt a dolgot, mert a kérdésedre válaszolva: Nem, a gyerek nem egyenlő azzal, hogy nincs vagy kevés a szex.

2011. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Nagyon sajnallak!:(

Itt az oldalon nagyon sokszor olvasom,hogy anyukak mennyire nem kivanjak a szexet. En nem itelem el oket de szerintem ravehetnek magukat a parjuk kedveert.

En az elejen(mikor pici volt a fiunk) szamtalanszor szeretkeztem ugy a ferjemmel,hogy minden porcikam tiltakozott ellene de az O kedveert belementem.

Aztan egy ido utan mar elveztem de nagy akarat ero kellett ahoz,hogy elkezdjuk. (Tipikus eves kozben jon meg az etvagy, helyzet volt)

Most 22 honapos a fiunk es olyan jo mint baba elott volt.Kb hetente 4-5 alkalom.Es en is kezdemenyezem nem csak O. De ez annak koszonheto,hogy nem toltam el a ferjemet mikor egyuttletre vagyott.

Mindenkepp uljetek le megbeszelni ezt a dolgot. Oszinten. Kerd meg,hogy oszinten mondja el mi a baja. Es te is oszinten mond el neki,hogy mit erzel.

Tudod, ez most nem fog tetszeni a notarsaimnak de ugy gondolom,hogy ahol egy ferfi nem kapja meg azt amire vagyik akkor nem O tehet arrol,hogy enged mas csabitasanak. Szerintem megerdemli az ilyen no,hogy megcsaljak. Ha amugy egy szereto,segitokesz ferj vagy akkor nem ertem a felesegedet. Lehet,hogy csak tul jo dolga van. Es tapasztalatbol mondom,hogy egy masfel eves mellett mar tobb ido jut mindenre.En kulfoldon elek szuleimtol es mindenkitol 10 ezer km-re , haztartast teljesen egyedul vezetem, fiamat mindenhova viszem magammal mert nincs kire hagyjam. Megis jut a ferjemre ido pedig nem konnyu ennyire egyedul.

Kivanom nektek,hogy hamar megoldodjon a problema!:)

2011. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem ilyen rossz a helyzet, de volt, hogy nagyon kimerültem, és így nem megy minden úgy, ahogy kellene, nem tudok úgy figyelni.

Aztán ahogy az előttem szóló írta, nem csak én létezem, a Férjem igenis szeretett volna velem lenni, esze ágában sem volt félrelépni, miért ne szerezhetnék neki örömet? :) és valóban, evés közben jött meg az étvágy, 11 hónapos a nagylány, én meg 23 hetes kismama vagyok :) gyorsan összehoztuk az öcsit is a lányunk mellé :)

Ne csüggedj, a házasság része a házasélet is, biztosan javulni fog!

(hozzáteszem, nekem úgy udvarol a férjem, hogy pl. este már gyertyákat készít ki, hangulatfény stb. a többi kulissza titkot nem árulom el, a lényeg, hogy ráhangol :))

2011. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Igaz régi már a kérdés, de megoldódott a problémátok? Hogyan oldódott meg, ha megoldódott? Én is hasonló cipőben járok, csak az én gyermekem 3 éves lesz, de szinte 0 a házaséletünk.
2014. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!