Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zavar, ha a gyermeked ruháját...

Zavar, ha a gyermeked ruháját meglátod más kisgyermekén?

Figyelt kérdés

Ezt most kétféleképpen értem:

1. Ha a tiéd éppen nem abban van, de te felismered, hogy nektek is pihen egy ugyanolyan otthon.

2. Ha pl. valamilyen közösségben, társaságban vagyok(gyerektorna, védőnő, doki, ovi, bölcsöde, játszótér stb) és egy másik kisgyerek aznap ugyanolyat visel, mint a tiéd.


2011. máj. 6. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez bármikor,bárhol előfordulhat,ha a másik anyuka is hasonló helyeken vásárol(C&A,Tesco,H&M,Auchan,Cora),ám,ha Pambidzsuban,akkor biztos nem.Viccet félre téve:Nem,egyáltalán nem zavar.2 gyerekes anyuka
2011. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem zavar, hiszen olyan helyeken vásárolok, ahol nem csak egy darab van az adott termékből, és ez természetes.


Akit zavar, az készítsen saját tervezésű ruhákat.

2011. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavar semmilyen formában sem:)
2011. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem sem zavar,sőt!

A barátnőmmel gyakran veszünk egyforma ruhákat a kisfiainknak,nagyon jól néznek ki együtt:)!

Ezt különben ki sem lehet védeni nagyon,mert általában új ruhákat csak a Tesco-ban veszek,ha vannak akciók,és nem csak én járok oda:)!

2011. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar, bár még nem is fordult elő ilyen, legalább is én nem vettem észre. Olyat láttam már, hogy egy gyereken olyan ruha volt, amilyen régebben az enyémnek is volt, de már kinőtte. De olyan még nem fordult elő, hogy olyan ruhában láttam volna más gyereket, amilyet az enyém is szokott hordani.
2011. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem zavarna, de még sosem fordult elő.
2011. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!