Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Háromgyerekes Anyukák!...

Kedves Háromgyerekes Anyukák! Hány év korkülönbség van a gyerekeitek között? Nagyon nehéz 3 gyerekkel, hogy bírjátok? Van segítségetek?

Figyelt kérdés
Mi most tervezzük a 3. babát, van már 2 fiúnk. Szeretnénk 3. gyereket, de én nagyon félek, hogy nehéz lesz 3 kicsi gyerekkel? 1,5 és 3 évesek a fiúk.
2011. máj. 13. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik orvosomnak egy 2 honaposa, egy 2 evese es egy 3 evese van. El nem tudnam kepzelni...es apuka van otthon veluk. Nem semmi lehet. Kerdeztem, hogy hogy birja. Azt mondja, hogy mind egy szobaban van es igy konnyebb. En biztos, hogy nem birnam, de mindenki magat ismeri, neked kell tudni, hogy kepes vagy-e ra a ferjeddel egyutt.
2011. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk négy gyerek van, a felállás: 5 éves fiúk (ikrek), 3 éves kislány és másfél éves kisfiú. Imádom, így teljes a család. Mondjuk nem mondom, hogy magamra vagyok hagyva velük, a férjem rengeteget segít és sokat van itthon, anyósomra is bármikor számíthatok, illetve a szomszédban lakik egy egyetemista lány, akikkel imádják egymást a gyerekeim, így néha őt is bevetjük.


Nem mondom, kell szervezés, percre megtervezett napirendünk van, hogy ne legyen káosz, de tökéletesen működik, mindenre és mindenkire van idő. :)


Így vagyunk teljesek.

2011. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom nemsokára 8 lesz, a fiúk 5 és 3 évesek. Az első nyár 3 gyerekesen NAGYON nehéz volt (egy 4,5 éves, egy majdnem 2 éves és egy kisbaba...), még úgyis, hogy a férjem rengeteget segített és segít ma is. Nálam az volt a meggyőző érv, hogy tudtam, nem magamnak szülőm őket és az apjuk is maximálisan résztvállal a nevelésükben, gondozásukban. Ha számíthatsz a párodra, akkor mindent bele! :-)

Ráadásul én úgy érzem, hogy szinte hétről-hétre, hónapról-hónapra könnyebb volt, most pedig már csodálatos velük az élet! Egyébként ha 10 évvel fiatalabbak lennénk, néhány év múlva vállalnánk még kettőt.

2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!