Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok 17-18 évesen vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok 17-18 évesen vagyunk akik komoly kapcsolatra vágynak? Vagy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

mit gondoltok az egész témáról, többnyire csak zülleni vágynak,inni,dugni,dugni és inni


miért?

18f


2011. aug. 21. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
köv. hó 6-án leszek 19, de én addig semmiképpen sem szeretnék kapcsolatot, amíg a szüleimnél élek. Onnantól viszont majd lehetőleg csak egy barátnőt szeretnék, akivel leélhetem az életemet, szóval nálam az nem pálya, hogy naponta váltogassam a barátnőket. a piálással kapcsolatban csak annyit, hogy eddig csak egyszer voltam nagyon berugva egy házibulin, előtte nem nagyon ittam alkoholt, és most nagyon utána sem, mert igyekszem visszafogni magam.
2011. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értelek.gyerekesnek tartanád magad egy csaj szeméből nézve?
2011. aug. 21. 02:08
 3/5 anonim ***** válasza:
nem egészen. az okok főként a szüleimmel állnak kapcsolatban...
2011. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is komolyat szeretnék, de ebben a mai világban, és ilyen fiatalon nem sok rá az esélye. Sokan "élni" szeretnének...ezt sohasem fogom megérteni, hogy az mitől élet, hogy mindenkivel összefeküdni meg részegen fetrengeni az alkoholtól hetente. De lehet, hogy bennem van a hiba. Én mostmár szeretnék egy lányt,a kivel lenne egy komoly kapcsolatom végre a sok rövidebb után, és összeházasodhatnánk pár év múlva, család stb...nem sokan vagyunk, akik ilyen korban így gondolkodnak...Én ezért is az idősebb lányokat részesítem inkább előnyben.



18/F

2011. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

...aha..biztos a nevelés nagyon közre játszik. meg mégis nagyon menő dolog ez..annyira rossz


pedig én nem is "éltem" még ki magam annyira ,de úgy istenigazából nem is vágyom rá, inkább azzal akarok lefeküdni akit szeretek ,nem valaki megbízhatatlan ribancal :S

2011. aug. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!