Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted normális dolog, ha...

Szerinted normális dolog, ha egy 2 éves gyereke állandóan babakocsiban viszi az anyja?

Figyelt kérdés
Sétálni még sosem láttuk szegény gyereket.
2011. máj. 21. 00:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
3%
Hát az gond. Egy családnak a mai világban minimum két autó kellene hogy legyen. Főleg ahol több gyerek is van.
2011. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

Na ne már, hogy mindenkinek kellene autó????

Minek? Ti már wc-re is kocsival mentek!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 22. 12:56
 23/61 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és nekünk sincs autónk és nem is hiányzik.(és 3 éves lesz a kisfiam)
2011. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Szembe lakunk az általános iskolával és elnézem, hogy némely szülő, aki 500 méterrel lakik a sulitól autóval viszi a gyereket, majd az iskolatáskát az anya viszi be az iskolába, a gyerek hátán nincs is soha az a táska.... Na ilyen tápos gyerekeket nevelnek....


kolopele! azt írtad valahol, hogy 4 gyereked van? Nem velük kéne foglalkoznod? (Nekem 2 van, most alszanak)

2011. máj. 22. 12:59
 25/61 anonim ***** válasza:
17%
Az enyémek is.
2011. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

Aha... Te is csak kötekedni jársz ide az is biztos!

Remélem, már nem sokáig, mert nagyon bosszantó ember vagy.

Szia!

2011. máj. 22. 13:17
 27/61 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy meg előjött megint az irigység meg hogy aki gazdag az már nem is nevelheti normálisan a gyerekét. Szálljatok már kicsit magatokba, és vegyétek észre hogy milyen világban élünk. Aki meg azt mondja hogy minek az autó az csak ezzel védekezik mert nem tud venni. Azért el tudom képzelni azt az önfeledt nyaralást amikor az ember négy gyerekkel buszon nyomorog.............Érdekes hogy az életben is kötekedésnek veszik ha megmondom az igazat. Ez már csak így szokott lenni. Az életben sikeres, elismert ember vagyok azért, a gy.k. meg nem számít. A kötekedők tettek engem is kötekedővé.
2011. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
Egy szavadat sem hiszem!!!
2011. máj. 22. 13:26
 29/61 anonim ***** válasza:
4%
Nem is kell, attól még igaz. Egyébként meg te kezdtél kötekedni azzal hogy tápos gyerekeket nevel akinek mindene. Én csak azt írtam le hogy jó lenne a többgyerekes családoknak ha lenne két autójuk, ebben még nem volt semmi kötekedés. Amikor én is naponta odavagyok az autóval, szerinted nem jó ha a feleségemnek nem kell szétszakadni ha el kell menni bevásárolnia, vagy ha hirtelen orvoshoz kell vinni valamelyik gyereket? Több gyereknél akár mindet egyszerre, mert otthon hagyni sem lehet őket. Ha csak kötözködni akarnék nem használnék nevet sem, hogy később letagadhassam amit írtam. És ha jobban megnézed mindig csak ilyen tájban és éjszaka írogatok, nem egész nap. Ilyenkor van egy kis időm erre.
2011. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
5%
"mindene megvan"
2011. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!