Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen kilátástalan vajon a...

Teljesen kilátástalan vajon a helyzetem?

Figyelt kérdés

Egy 9 hónapos babám van, a párkapcsolatom sajnos megromlott. Költöznék a gyerekkel, de segítségem nincs. GYED-en vagyok, az összjövedelmem egy hónapban kb. 70 e Ft, de ebből sajnos törlesztőrészletet is kell fizetnem. Alig marad valami.

Aki volt hasonló helyzetben, hogyan oldotta meg? Mert így albérletre sajnos nem telik. És tényleg nincs sem szülői, sem semmilyen segítség, magam vagyok, mint az ujjam.


2011. máj. 21. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek. Anyaotthonban próbálkoztál? Családsegítő intézet a közeletekben? Esetleg ők tudnának tanácsot adni, hogyan tovább... Ne add fel, biztos van kiút!!!! A hiteltől kellene sos megszabadulni (bár azt nem írod, miféle "törlesztőrészlet")

És ha már mindenképpen költöznöd kell, olyan helyre menj, ahol bölcsőde-óvoda van, mert ha egyedül kell boldogulnod, másként nem fog menni...

2011. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!