Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én nem tudok elvegyülni...

Csak én nem tudok elvegyülni a játszótéri anyukák között? Már nem is szeretek oda járni a társaság miatt.

Figyelt kérdés

A legtöbb anyuka nagyszájú, harsogó, egyszerűen nem tudok velük egy hullámhosszon beszélgetni, tisztelet a kivételnek, persze pont az az 1-2 anyuka jön tök ritkán akiket kedvelek (lehet nem véletlen!?), de szorosabb viszonyban velük sem vagyok, csak eggyel.

A legtöbb beszél a semmiről órákat, és ha csatlakozok is a társalgáshoz, szinte levegőnek néznek, nem lehet mellettük megszólalni. Az meg hogy oda-vissza kommunikáció legyen, az teljességgel elképzelhetetlen.

Igazából már nem izgat a dolog, pedig tudom, hogy engem is kibeszélnek, de nekem nem megy ez az üres pletykálkodás.

Csak az érdekelne, más is van ezzel így?

Mit tegyek? Erőltessem a beszélgetéseket - csak hogy ne lógjak ki a sorból - vagy tegyek ahogy érzek és félrevonultan játszunk a fiammal? Ő egyébként is jól elvan magában.


2011. máj. 23. 16:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat, megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül, és ezentúl végképp nem fog érdekelni ki mit gondol rólam.

A fiam kifejezetten jól eljátszik egymagában, sokkal elmélyültebben belemerül ilyenkor. "Antiszociális, mint az anyja" - gondolhatják :-) ami egyébként már csak azért sem igaz, mert pont hogy eddig engem izgatott ez a dolog, de most a válaszaitok alapján megnyugodtam.

ÉS érdekes, hogy én is úgy vagyok, mint az egyik válaszadó, tök jól elbeszélgetek idegen társaságban, vagy kollégákkal, vagy régen egyik suliban sem volt gondom (képzeld kedves első hozzászóló), de ez a játszótéri banda kiakasztó számomra.

Szép napot mindenkinek!

2011. máj. 24. 09:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Kifejezetten örülök, hohy nem csak én vagyok ilyen:-))))
2011. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem ezt a fajta viselkedést a játszótéren, bár én még nem is tapasztaltam. Lehet, hogy azért, mert még én is a fiam után szaladgálok 1,5 éves. Nekem viszont az nagyon hiányzik, hogy legyen egy biztos pont a játszózásban, egy kispajtás, akivel azért sűrűn együtt mehetnénk a játszóra, nem miattam, hanem a fiam miatt. Sokszor elnézem, hogy mennyien mennek így párban, közel azonos korú gyerkőccel. Jó lenne azért nekem is egy telefon, hogy "jó most nektek, lejöttök?" és már megyünk is. Barátnőimnek is hasolnó korú gyerkőcei vannak, csak el vagyunk szórva, nem csak ennyi, hogy egy telefon, hogy lejöttök?, hanem nagyobb szervezést ígényel a dolog. Szóval velük meg tudom beszélni a dolgokat, csak az a "baj", hogy mind menyasszonyjelölt :o)

Szóval trécselni én sem fogok szerintem később sem, jövő nyáron pedig remélem, hogy a kistesóval kell majd foglalkozom, amíg a fiam a játszón szaladgál. :o)

2011. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Melyik játszótérről van szó?
2011. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Miért érdekes ez?
2011. máj. 25. 21:58
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha kecskeméti vagy, írhatok konkrétabbat is :-)
2011. máj. 25. 22:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Én kecskeméti vagyok, és dettó ilyen felfogással mint te :D
2011. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!