Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt lehet leghama...

Mennyi ido alatt lehet leghamarabb egy kisgyereknek elintezni a szemelyit vagy az utlevelet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyit kb. 10 perc+ várakozási idő még sorra kerülsz! Útlevelet nem tudom! (Ja 4.kerületben)
2011. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem mennyi ido alatt keszul el.
2011. máj. 24. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
1hét
2011. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Személyit mi egyből megkaptuk csak vinni kellett pici képet
2011. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A személyit? Nekem kapásból kártyát adtak, olyat mint amilyen nekünk is(2éves fiamnak) a lakcímkártyát adták azonnal, a személyit magát 1hétre rá kapta meg(külön nyomdatechnika kell hozzá, ami az okmányirodákban tudtommal nincs, és a központi 13.kerben lévőben voltunk)

Vagy a nagyon kicsiknek un ideiglenes személyi formája van?

Bocsi az offért

2011. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem sokara 2 eves lesz, lakcimkartyaja van.Utazashoz kellene.De csak 1 hetem lesz ra hogy megcsinaltassam neki.
2011. máj. 24. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindkettot csinaltattunk.

Okmanyirodatol is fugg.

A 15. keruletben a lakcimkartya azonnal keszen volt, a szemelyit kb masfel hettel kesobb postaztak.

Az utlevelre vettunk surgossegi illeteket, 2 nap mulva a Visegradi u-ban mar at is vehettuk.

De peldaul videki okmanyirodaban a lakcimkartyat sem allitottak ki, tovabbkuldtek masik irodaba a kerelmet es kb egy het mulva kaptuk meg a lakcimkartyat.

2011. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!