Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki 6 vagy annál több...

Ha valaki 6 vagy annál több gyereket vállal az miért teszi? Főleg ha nincs pénze és nem neveli a gyerekeket. Becsúszott babák és nem akarják elvetni? És honnan lehetünk benne biztosak h egy az apa?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Én is ismerek néhány 5, 6 gyerekes családot. Egyik sem jómódú család. A szülők együtt vannak, néhol volt, hogy felröppent, egy-két gyereknek nem az apuka az apukája, de aztán elcsitultak a pletykák. Van olyan család, ahol a gyerekek jól tanulnak, okosak, tiszták, de a többségében folyton az utcán lógnak, havi kettő hetet nem járnak iskolába, a szüleik őket küldik a szomszédba kéregetni(pénzt, tojást, lisztet, gyógyszert, pelenkát...)

Szinte az összes azért szült ennyi gyereket,mert nem ismerik a fogamzásgátlást, a védőnő hiába is beszél nekik. Minden évben teherbe esnek, és két út közül választanak: újabb szülés a semmire vagy a sokadik abortusz:(

2011. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bár, egy kicsit OFF a válaszom, de láttam, hogy itt többen írtak szegényes, rosszul öltözött gyerekekről. Az én régi szomszédaim voltak ilyenek, igaz, nekik akkor még csak 2 gyerekük volt (mikor elköltöztek, utána lett még egy), a lakásukból mindig iszonyat áporodott szag jött ki, egy kád vizet használtak mind a 4-en, a gyerekeket 3 éves korukban már vitték a málnásba dolgozni, és hát...mindig, mindenen spóroltak, nagyon erősen. Pedig nem álltak rosszabbul anyagilag, mint mi. Végül is, sikerült annyit spórolniuk meg dolgoztatni nyaranta a még ovis gyerekeket, hogy vettek egy szép házat...

Ezt csak azért írtam le,mert nem kell ahhoz nagycsaládosnak lenni, hogy az ember spóroljon, beosszon, akár ilyen áron is...

2011. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!