Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babakocsit mikortól lehet...

A babakocsit mikortól lehet félig ülő pozícióba tenni, hány hónapos volt a babád? Enyém 7 hónapos lehet már így sétálni menni. Nemigazán szeret feküdni már.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én akkor állitottam át a babakocsit, mikor már tudott ülni a baba.
2011. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém 10 hónaposan felállt, csak utána ült magától. De a babakocsinak több fokozata van, fél éves kortól lett megemelve a háttámla, és kb. 8 hónapos kortól ült a kocsiban. Sokkal jobban bírta a levegőzést, végre kilátott.
2011. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos, felül a babakocsiba, felhúzza magát, de ülni még nem tud, így én inkább kicsit megemelem a kocsit, hogy tudjon nézelődni. Persze nem ülő pózba, csak épp annyira, hogy lásson kicsit! Te nyugodtan megemelheted már a 7 hónapos babának.
2011. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5hósan már egyet kellett emelnem a háttámlán,különben ordítás volt.Amúgy a hordozóban is "majdnem ül"
2011. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KB 5 hónapos volt mind a kettő, máskülönben ordítottak

A kicsi 6 hónaposan már felült, a nagy 7 hónaposan.

2011. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hónaposan emeltem meg. Arra figyelj, hogy ha elalszik, vissza kell állítani vízszintbe, hogy ne terhelődjön a gerince.
2011. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor emeltem meg mikor folyton emelte a fejét és már jól tartotta olyan 3 hónaposan de csak olyan 45fokos szögbe

kilát és mégsem terheli a gerincét

majd ha rendesen tud ülni akkor mehet feljebb :-)

2011. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!