Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az autósül...

Mit gondoltok erről az autósülésről?

Figyelt kérdés

Gagyi azért, mert ilyen olcsó? Nekem nagyon tetszik a kialakítása. Oldalról is tartja, a fejtámlája is jó szerintem. Na és az áráról nem is beszélve.

Hosszú utakra nem járunk, igazából csak 2-3-szor járunk be a városba, ami oda-vissza 20 km.

[link]


2011. jún. 1. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tuti rámennék!!!a MEGGY cuccok nagyon jók!!!!!
2011. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel azt kerdezed, hogy en mit gondolok, igy azt irom.

En nem vennem meg, engem nem gyozott meg. Lehet, hogy a Meggy cuccok nagyon jok, de en meg soha nem hallottam roluk. Es ez csak egy dolog, mert nem ez a fontos.

De en most kerestem es nem talaltam. Persze lehet, hogy volt, csak en nem talaltam meg. Ugyhogy nekem a kovetkezo lepesem az lenne, hogy irok az eladonak, neki elvileg tudnia kellene, hogy van-e, illetve hogy ott milyen minositest kapott az ules.

Ha szerinte sincs, akkor en tenyleg nem vennem meg.


Ami kifejezetten nem tetszik: tul nagy kategoriat fed le. 9-36 kilos kategoria nagyon-nagyon nagy, sokkal megfelelobb azoknak az uleseknek a kialakitasa kenyelmi es biztonsagi szempontbol is, amelyek csak egy-egy kategoriat fednek le. En inkabb vennek 15-36-ost, ha mar 15 kilot meghaladta a gyerek, amig meg azt el nem eri hasznalnek egy 18-ig jot, ha mar kinotte a hordozott.


Amiert en igy tennek: mi rengeteget autozunk, nem csak belfoldon, hanem kulfoldre is jarunk autoval. Van, hogy fel napot, vagy epp egy egesz napot kocsikazunk. Igy nalunk kulonosen fontos, hogy kenyelmes is legyen az ules es persze a leheto legbiztonsagosabb.

De amikor nem autoztunk ennyit, akkor is ez volt nekem a fontos.

Ami azt illeti nalunk az is meg van oldva, hogy az ulesek arat nezzem gorcsosen. Nem azert, mert sok penzunk van, hanem azert, mert ket gyermekunk szuletett egymas utan, igy nem volt felesleges a hordozo utan venni egy autosulest, majd utana meg egy masikat, mert a kisebbik pont akkor notte ki a hordozot mire a nagyobbiknak valtani kellett 15-36-osra, igy a kicsi orokolte az atmeneti ulest. Lenyegesen jobb erzes volt arra gondolni, hogy nem kell egy 50 ezer forintos es egy even at hasznalt szuper ulest fillerekert eladni hasznaltan, hanem van meg egy gyerek, akit biztonsagosan beleultethetek es igy neki nem kell venni masikat.

2011. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megvenném.
2011. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen azon már én is gondolkodtam, hogy túl nagy súlyhatárt fog közre. Nézegettem a 9-25-ös gyereküléseket is. Mert azért ha éppen menni kell valami oknál fogva messzebbre, nem ártana, ha dönthető lenne. Ugyanis még csak 9 hónapos a picúr.

Mindazonáltal még mindig tetszik ez az ülés. Számomra sok, nagy márkával összehasonlítva kényelmesebbnek tűnik.

Viszont ha mégis emellett döntünk, akkor megfogadom a tanácsodat, és megkérdem az eladótól a minősítését.

2011. jún. 1. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizárt,hogy megvegyem!Se tesztek nincsenek róla,se a kategória nem megfelelő(túl nagy a tól-ig határ,ebben nem tud biztonsággal ülni egy 9 hónapos baba,nyeklik-nyaklik benne,mivel nem is dönthető).2 gyerekes anyuka
2011. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha elfogadsz egy jótanácsot szakmabelitől:

ne mindig csak a névre adj, lehet 50-ért is kapsz olyat mint a 100 ezres, ne hallgass feltétlen a römer-maxi cosi őrültekre. ebben a kategóriában egyébként egyik márka sem tudja megfelelően megoldani a fej-és oldalvédelmet. ilyen pic babának mindenképpen zárt üléskagylójú, dönthető, 9-8 vagy 9-25-ös ülést nézz, hidd el, a gyerek szempontjából megtérül, sokkal kényelmesebb lesz neki! nyilván ne a leggagyibbat vedd, de azért vannak elég jók elérhető árban is, nyilván nem ralyzni fogsz a gyerekkel a hátsó ülésen.

2011. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Meggyőztetek, hogy a 9-25-öset vegyem meg. Biztos jobban tartja majd, és kényelmesebb lesz neki.

2011. jún. 2. 06:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegyél MEGGY cuccokat! Ezer éve gyártanak babaholmikat, és nagyon jók!Aki soha nem hallott róla valószínűleg nagyon fiatal!Itt van néhány példa:

[link]


[link]

2011. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo:

ezert irtam, hogy nem jelent semmit az, hogy en nem hallottam rola.

Viszont az, hogy ezer eve gyartanak babacuccokat meg abszolut nem jelenti azt, hogy ez egy baromi jo ules.

Az, hogy egy darab tesztet nem lehet talalni az ulesrol szinten nem azt bizonyitja, hogy jo ules, igaz azt sem, hogy rossz ules.

De en ezt a kategoriat ugyanugy rossznak talalom ennel, mint ahogyan mas markaknal. Nekem senki se mondja, hogy amelyikben kenyelmesen utazik egy 9 kg-os gyermek, abban kenyelmesen utazik egy 36 kg-os is. Illetve forditva. Ez kb olyan, mintha en azt a cipot hordanam most 34 evesen amit 10 evesen hordtam volna. Hat, nem tudom elkepzelni.

2011. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na időközbe vettem ülést. A választásom egy új huzatú remek állapotban lévő használt Römer Quickfix-re esett. 9-18kg-ig, dönthető. És nem bántam meg, mert megnéztem élőben a 9-36-osat, és tényleg óriási volt egy 9 hónapos babának. Nem mellesleg azóta voltunk bent a városban, ahogy írtam itt van közel, és mégis elaludt, így könnyedén megdöntöttem.

Nagyon köszönöm a segítséget.

2011. jún. 7. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!