Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van most hányás-hasmenés...

Van most hányás-hasmenés járvány a gyerekek között?

Figyelt kérdés
Nekem sógorom,meg édesanyám is beteg,megy a hasuk,meg lázasak,azt mondta az orvos,hogy vírus.Gyerekek között is tombol most ez a betegség?
2011. jún. 2. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mostanában kezd újra éledezni ami télen volt. De nem lesz annyira komoly.
2011. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
remélem nem,mert már kb.másfél órája az én hasam is csikar,télen a kislányom is elkapta,és akkor akartak minket beküldeni a kórházba infúzióra,de szerencsére jobban lett.Remélem Őt most elkerüli.
2011. jún. 2. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos van!Nekem a kisfiam épp a héten volt beteg.Magas láza volt,és hasmenése.De szerencsére a hasmenés 1 napig tartott,a láz 2 napig!Állítólag gyors lefolyású vírusról van szó!
2011. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (Nyíregyháza) felnőtt vírus van. 2 hete átestünk rajta a férjemmel, nála nagyon durva volt lázzal, hányással, hasmenéssel 4 napig, nálam már csak hasmenés meg gyomorfájás volt 2 napig. A gyereknek meg semmi baja nem lett!! 2 éves sincs és nem kapta el szerencsére. Környezetünkben csak felnőttek betegedtek meg.
2011. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remélem itt is felnőtt járvány lesz,és a kislányunk megússza.Szegényt télen iszonyúan megviselte,nem szeretnénk mégegyszer azt átélni. :(
2011. jún. 2. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Felkaptam a fejem a kérdésedre.

Éppen ma kezdte a lányom.

De már jobban van,reggeltől délutánig káosz volt,most egész jól elvan,és némi tea bent maradt.

2011. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk van.Lányom elkapta másfél hete, majd nekünk is ment a hasunk.Sógornőm húgáék úgy beleeste, hogy kórház lett a vége.

Felénk átlag két nap alatt elmúlik.

2011. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.Tegnap mentem a gyógyszertárba,mert c-vitamint vettem a kislányomnak,é teljesen teli volt a gyógyszertár,és az emberek 95%-ának aki ott volt ez volt a baja.Itt támad ahogy elnéztem felnőtteket,gyerekeket egyaránt. :(

Jobbulást mindenkinek,és betegségmentes nyarat!

2011. jún. 3. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!