Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes 200km-t utaznom Bp-re...

Érdemes 200km-t utaznom Bp-re a bababörzére? (BNV)? Gyermekülést és esernyőre csukható babakocsit és tavaszra szeretnék kisruhákat.

Figyelt kérdés
Páromat nem tudom meggyőzni, hogy elmenjünk, szerinte több lesz az utiköltség mint amennyit vásárolni fogunk. sose voltam még, azért érdeklődöm..
2009. márc. 19. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz?

Mert például Miskolcon most vasárnap lesz bababörze!

2009. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sopronban:)
2009. márc. 19. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá,akkor nem szóltam:)!
2009. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A börzék lényege, hogy olcsón vásárolj, az utazás pedig tényleg sok pénzt elvinne. Inkább várd meg amíg nálatok is lesz börze, bár pl. nálunk Pécsen csak húsvét körül lesz... Vagy nézz szét teszveszen, vaterán, ott is lehet sokmindent olcsón vásárolni, és még postaköltséggel is megéri általában.
2009. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem erdemes! Ha te Ausztriaba atmesz Sopronbol, vagyis atugrasz, olcsobban betudsz vasarolni mint a baba borzen. En pl. imadom a Hennes and Mauritz-t (H&M)a legtunderibb gyerekruhakat lehet ott kapni.

Aztan ha Ausztriaban kifogsz egy jo hasznalt piacot, ott is jol betudsz vasarolni!!!

2009. márc. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnék leggyorsabban kijutni a BMV-re, holnap bababörze! Pl:Köbánya Kispestről? Vagy Népligetböl?
2009. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!