Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Érdemes kimenni...

Anyukák! Érdemes kimenni lakótelepi bababörzére árulni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a kicsiny bizniszem Vaterán. Van itt nálunk a telepen egy közösségi ház, minden hónapban rendez bababörzét. Szerintetek érdemes belevágni? Azt sem tudom, mi kell hozzá. Számlaképesnek kell lenni?
2010. máj. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,simán megy,próbáld ki.
2010. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem csepeli vagy esetleg?Itt szokott minden hónapban lenni börze a műv.házban!Amúgy nem kell számla semmi!Kibéreled az asztalt és kész!
2010. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem, nem csepeli vagyok, lőrinci :)

Ez jó, hogy nem kell számlát adni, ez volt a legnagyobb mumusom. Most szombaton kimegyek nézelődni, és lehet, hogy következő hónapban belevágok! :)

2010. máj. 12. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is itt kezdte lőrincen a börzézést, elég jól szokott keresni. Hívd fel a közösségi házat, hogy mennyibe kerül egy árusító hely.Lehet asztallal vagy anélkül kérni.

Talán egy 1000.- de ha hívod őket úgyis megtudod a tutit.:)

Számlát még sosem kaptam börzén:)

Szerintem vágj bele! Bár ezen a hétvégén eső lesz, jobb is ha most nem ácsorogsz ott.

Milyen ruhákat árulsz? Még a végén a vevőd leszek:)

Sok sikert!

2010. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát angol rucikban utazom, és nem adom sokért vaterán sem :) Még csak kicsiben, de az az álmom, hogy egyzser bálát vagyek, sőőőt nyissak egy turit :)

Jómagam imádok turizni, a fele ruhatáram onnan van, a babámé is. És tudom, hoyg az emberek nem jól élnek, ezért van kereslet a használt ruhára.

Egyre nagyobb kedvem van. Nézelődni mindenképp lenézek holnap :)))

2010. máj. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!