Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Merjek elővételben jegyet...

Merjek elővételben jegyet venni a vasárnapi bababörzére?

Figyelt kérdés
A honlapon olvastam, hogy lehet venni elővételben is jegyet. Ez nagyon jó lenne, mert tavaly is majdnem egy órát álltunk sorba a belépőért. Találtam is a közelünkben egy hivatalos jegyirodát, aki árul rá jegyet, de olyan e-ticket féleséget, amit ott az irodában nyomtatnak ki. Általában nem vagyok maradi az ilyen dolgokban, de az exposokkal kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim, álldogáltam már sok más kismamával, kisbabával együtt 5 fokban a kapuban, várva, hogy valami szervező méltóztasson legalább a jegyvásárló helyiségbe beengedni nyitás előtt 5 perccel, vagy pl. a beharangozott sűrített BKV buszjáratról csak mese minden évben, stb. Kicsit tartok tőle, hogy vajon el fogják fogadni az elővételes jegyemet?
2010. ápr. 20. 17:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!