Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Séták alkalmával megkötnéd...

Séták alkalmával megkötnéd babahámmal a 2,5 éves gyerekedet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Itt a kontra kérdés...


Nem, a 2,5 évest már nem.

A kisebb, totyogót lehet, van is itthon, még nem használtuk, mert nyugodtan megül a 14 hós fiam a babakocsiban is.

2011. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Soha nem kötném meg, nem kutya. :o)


Én egyszer láttam ilyet, eléggé megdöbbentem. De az biztos hogy kisebb gyerek volt.


Nem tudom mit csinálnék mondjuk, ha ikreim lennének és egy szuper forgalmas helyen laknék kétszer 4 sávos utak mentén, de szerencsére ezen nem kell gondolkoznom.


Eddig két kisgyerekem van (nem ikrek), őket sikerült megtanítani arra, hogy a járdán közlekedjenek, és ne rohanjanak el, de igaz, hogy lakó-pihenő övezet van a lakásunk közvetlen környékén.

2011. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Soha.

Olyan mintha kutyát sétáltatnék!

2011. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

Ha rendesen átfogod a gyerek csuklóját,akkor nem tudja kiszabadítani a kezét. Ekkor gyereknek,sőt még a kisebbnek is már tudnia kell az utcán viselkedni.

Soha nem tennék hámot a gyerekemre.

2011. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2011. jún. 7. 08:38
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

En harom gyerekkel szoktam setalni, az idosebbik ket es fel eves, a ket kisebb (ikrek) masfel evesek. Iker babakocsit tolok, fejenkent 11 kilosak, a babakocsi bo 10 kg, szukseg van mindket kezemre ehhez. Budapesten lakunk forgalmas utszakasz mellett, autopalya tolunk 100 meterre.

Mar meg lehet vele beszelni, hogy "segitsen" tolni a babakocsit, de ez nem mindig jon ossze, ha megtetszik neki valami, kutyat, vagy masik gyereket, erdekesebb jarmuvet lat, akkor elindul fele. Igy igen, van rajta ham, amit a sajat ovemhez/ovbujtatomhoz szoktam csatlakoztatni. Ha aterunk a csendesebb kertvarosi reszbe (oda jarunk setalni), akkor lecsatolom a hamot.

Szoljatok am be nyugodtan, kovezzetek meg es szornylkodjetek, nem a ti velemenyetek, vagy mas emberek velemenye a fontos, hanem a sajat gyermekeim testi epsege. Es nincs gond a lelkevel, egeszseges, jo kedvu, vidam, allandoan mozgo kisgyermek, baratsagos. Nem csahol es nem kutyatalbol kap enni. :-)

Tovabbi minden jot es nyitottabb latasmodot kivanok!

2011. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem!

Eddig egyszer láttam ilyet, de ott az anyukát megértem, mert néma, így nem tud a gyerekre szólni, hogy állj, de csak akkor használják, ha a piacra mennek és sokat vásárolnak, egyébként szépen megy a kisfiú az anyukája mellett, pedig csak 20 hónapos. Soha nem kell rángatnia, szerintem ez is nevelés kérdése. A másik kérdésnél az anyuka lusta megnevelni a gyerekét és úgy gondolja, hogy így könnyebb lesz. Csak abba nem gondol bele, hogy a közlekedés alapszabályait most kell megtanítani, mert később ebből lesznek a busz mögött átrohanások, meg a piroson átszaladások, majd a gázolásos balesetek...

2011. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen!
2011. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk van. Akkor használjuk, ha zsúfolt helyre megyünk. Olyan mint egy gyerek hátizsák, csak ha közelebbről nézed, jössz rá, hogy nem az. Inkább ez, mint elvesszen a tömegben. Egy 3 éves, egy 1,5 éves, egy 2 hónapos anyukája.
2011. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

9:08as vagyok

Nekünk ilyen van:

[link]

2011. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!