Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifejezetten súlyos szülési...

Kifejezetten súlyos szülési gátsérülés után bevállalnád a második babát is természetes úton ha dönthetnél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 10:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, folytatom: előtte meg kézzel tágítottak, na az sem volt semmi. Szülés után meg pár hétig úgy járkáltam, mint akinek seprűnyelet dugtak a se....be. Első héten felülni, járni alig tudtam. Gondolom ez mind ismerős. De igazából mindezt lexarom, mert a fő probléma az volt, hogy a baba elakadt a szülőcsatornában és leesett a szívhangja. Nagyon féltem, de nem volt erőm kérdezni. Mindenközben oxytocin mellett alig jöttek a tolófájások. Úgy nyomták-.húzták ki belőlem. Hát nem érdekelt akkor, ha hasig szaggatnak sem. Na szóval, én ettől félek nagyon, nehogy gond legyen! Ja, és az összes nővér az újszülött osztályon nézegette a gyerekemet, hogy milyen nagy, ugye császárral született? Hát mondtam, hogy nem... Amúgy én annyira kikészültem, hogy hajnalban szültem, és csak valamikor késő este mentem le a gyerekemhez az újszülött osztályra, mert végig aludtam, és majdnem vért kellett kapnom, csak szédelegtem, azt sem tudtam, mi van. Mostmár 2 éves a nagyfiam :) A kicsivel szept. 1-re vagyok kiírva, és én is úgy gondolom, h jó lenne egy szép, könnyű szülés :) Bár fájdalommentesség úgyis kizárva :)
2011. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha a doki engedi, bevállalnám.
2011. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem harmadfokú gátrepedésem volt, és végigvarrták a hüvelyem is méhszájig. Két óra volt a szülés, és két óra a stoppolás utána. A végén már mondtam a dokinak, hogy adjon még érzéstelenítőt, mert úgy rángatóztam minden szúrásnál, hogy féltem, hogy képen rúgom (bár akkor igazából lett is volna kedvem:)

A szülés után egy ideig még széklettartási problémám is volt, ami szerencsére magától rendeződött.

Emiatt én nem vállalok még egy hüvelyi szülést. Ha szétszakadok megint, összevarrnak megint, nem ezzel van a gondom. Hanem azzal, hogy ha 30 évesen pelenkáznom kellene magam, az azért nagyon nem volna jó.

Ha még egyszer babát szeretnék, még a teherbeesés előtt le fogom fixálni a dokival, hogy császár lesz. Pedig az első gyereknél ez volt az, amit minden áron el akartam kerülni.

2011. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem,inkább fizetnék a császárért,ha kell.

Én így gondolom.

2011. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem is harmadfokú gátrepedésem lett, két órát varrtak. utána 5 hónapig üvegszilánkot kakiltam és vérzett. eszem ágában sincs többet szülni. SOHA! esetleg császárral.
2014. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!