Ugyanazok a módszerek?

Figyelt kérdés

Akik abortuszra mennek azokat elítélik, hogy hogy merték megölni a gyermeküket, meg meddővé válnak stb. stb.

Személy szerint én is abortusz ellenes vagyok csak felmerült bennem a kérdés, hogy akik elvetélnek azokat is ugyanazon a módszeren kaparják ki vagy "szedik" ki a kisembriót/kisembert az anya pocakjából mint az abortusszal. Vagy ilyenkor mással történik a nem túl kellemes beavatkozás?

Előre is elnézést kérek ha valakinek ezzel a kérdéssel fájdalmat okoztam.


2011. jún. 10. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A módszer ugyanaz, csak az ok más.
2011. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom, hogy az ok más.

Most néztem meg a néma sikoly című filmet, vagyis csak az elejét mert nem bírtam végignézni. Azt meg nem értem, hogy egyesek hogyan tudják ezt végig csinálni:(Akár többször is egymás után.

Félreértések elkerülése érdekében nem azokra gondolok akik véletlenül estek teherbe és nem tudnak gondoskodni a kicsiről, vagy esetleg azokra akiknek muszáj volt mert betegen született volna meg a baba.

Azokról a fiatalokról akik egy buliban összefekszenek akárkivel és persze összejön nekik a baba.

A másik az, hogy a vetélés egy nagyon szörnyű dolog. Személy szerint nem tapasztaltam még de anyumnak több vetélése volt. 36órát feküdt a szülőszobán, még megindították nála szülést. 19hetes terhes volt, elfolyt a magzatvíz és nem indult meg nála a spontán szülés. De ugyanúgy vajúdott és meg kellett szülnie azt a halott kis embert mintha élt volna:(

2011. jún. 10. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Még elolvasni is borzalmas volt, amit szegény anyukádnak át kellett élnie. Én is abortuszellenes vagyok amúgy, de persze vannak olyan helyzetek, amikor szükséges a Missed Ab, ezeket megértem. Aki pedig csupán felelőtlenségből lesz terhes... na inkább nem írom tovább, mert akkor majd jönnek itt a kommentek, hogy milyen szemét dolgokat írok :)

2011. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!