Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennél kisgyerekeiddel...

Elmennél kisgyerekeiddel együtt nudista strandra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

7 éves koromtól 16 évesig minden nyáron ott nyaraltunk

és akkor már nevelő apám volt akivel mentünk

nem zavart sőt kifejezetten élveztem is h nem kell vacakolni a fürdőrucival és h mindenhol szép barna vagyok

ez nem prűdség hanem életszemlélet

és igen én vinném

elvégre otthon is lát meztelenül a gyerek sőt a 9 éves lányommal is szoktam együtt fürdeni :-)

2011. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha én magam is nudista lennék, akkor persze, hiszen az mind természetes dolog, amit ott lát a gyerek, azt is nyilván megérti, hogy csak ott járnak így az emberek, nem az utcán, hiszen a többi gyerek sem gondolja azt, hogy fürdőruhában lehet a boltba járni, tehát a nudi strandra járók gyerekei sem fogják azt gondolni, hogy meztelenkedni bárhol lehet.

Na, szóval ha már pici kora óta ilyen strandra járnánk, akkor később sem lenne ez gond. Viszont nagyobb korában már nem vinném akkor, ha korábban még nem volt ilyen helyen.

De nálam ez eleve fel sem merül, én nem vagyok ehhez elég bevállalós, na meg ez tényleg egy életszemlélet. Én még itthon sem szeretek hosszabb ideig pucérkodni, vagy akár pucéran aludni, szeretem, ha van rajtam valami.

2011. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Mi sem járunk, úgyhogy természetesen nem.

Ha járnánk, akkor gondolom vinnénk őket is :)

2011. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem, semmiképpen sem!

És nem azért, mert elítélem, vagy konzervatív vagyok, vagy bármi ilyesmi.

Egyszerűen félek. Sajnos most már mindenhol vannak beteg emberek, akik a gyerekekre gerjednek. Biztos vagyok benne, hogy már a nudira is beszívárogtak, és csak azért járnak ilyen helyekre, hogy a nyálukat csorgassák az ilyen állatok.

Múltkor egy nagyon rossz arcú férfi nézte az unokahúgomat, aki szoknyában volt, és a bevásárlókocsiban ült a tescoban. Kilátszott a bugyija, éa az az állat ott kerülgette a nővéreméket, hozzáteszem 2 éves a kicsi. Odamentem, és gyorsan a pénztárhoz tereltem őket, de persze beállt mögénk a sorba... Odamentünk a vevőszolgálathoz, ahol az őrők is álltak, na akkor, kiment. Végig a kicsit nézegette!

Úgyhogy nem, a gyerekemet soha nem tennémn ki olyanfajta kiszogáltattságnak, mint a meztelen strand. Otthon más.

2011. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!