Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az kérdezők nagy része itt...

Az kérdezők nagy része itt valóban csak megerősítést akar?

Figyelt kérdés

Főleg mostanában vettem észre,hogy nagyrészt csak megerősítésért kérdeznek és nem "igazi" a kérdés!

Más is látja így? Ez főleg a teherbeesés témakörben fordul elő!


2011. jún. 16. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A teherbeesés témakör az egy érdekes kategória. Szerintem mindenki tudja, hogy ha feltesz egy kérdést a válaszolók többsége is csak találgat. Pontosat a nőgyógyászon kívül senki se tud mondani, sőt néha ő sem. De annyira jó reménykedni, és annyira jó, ha más is biztat "ez bizony terhesség", más is alátámasztja a reményt.
2011. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Szerintem teljesen felesleges kérdéseket tesznek fel, pont ebben a témakörben.

Kedvenceim:

- szeretkeztem, lehetek-e terhes

- negatív a teszt, lehetek-e terhes

-késik 1 napja, lehetek-e terhes

-nőtt 2 pattanásom, lehetek-e terhes

-hőm, pém ennyi, lehetek-e terhes


Igazából erre választ itt nem kap. Teszt, vagy doki aki tudja a választ.


Ha úgy teszi fel akéedést, hogy ugye nem lehetek terhes, általában olyan választ kap, hogy kicsi az esélye, ha úgy teszi fel, hogy ugye lehetek terhes, akkor meg már sokan gratulálnak is neki, pedig ki tudja, mi van? Szegény kérdező meg beleéli magát, aztán puffan egyet, ha mégsem.


Szóval ilyen kérédsekre mivel kizárt a helyes válasz, csakis a megerősítés lehet az oka.

2011. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én mostanában rengeteg olyan kérdéssel találkozom,ahol mondjuk nem képes elfogadni,hogy 10-en azt írják,hogy nincs baba (nyilván elég egyértelmű tünetek miatt), de ő akkor is erőlködik,hogy lehet!

Vagy pl. amikor már előre tudja,hogy tesztelni fog, leírja a tünetek, azt mondják valószínűleg nem terhes, de azért ő odaírja,hogy csak csinál egyet. A kérdés címe pedig: teszteljek vagy ne?:)

Az ilyenekből látom,hogy megerősítésért jön! De tényleg ennyire kell valakinek,hogy más is azt mondja,hogy oké?

2011. jún. 16. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kell a megerősítés, hisz az emberek legtöbbje sorsdöbntő témában eléggé "betoji" ( - senki ne vegye sértésnek).

Semmivel sem különb ez, mint mikor valaki megkérdezi, hogy a kiválasztott nevek közül ki mit adna a születendő gyermekének (a kérdező legbelül nyilván úgyis érzi, hogy mit fog választani), vagy amikor valaki megkérdi, hogy helyesen neveli-e a gyermekét.

Olykor mindannyiunknak szükségünk van egy kis seggberugásra (mégha csupán egy virtuális közönségtől is), hogy érezhessük, helyesen cselekszünk.

2011. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Ha lehetek őszinte, sokan ott rontják el, hogy annyira rástresszelnek a gyerekre, hogy tiszta görcsbe vannak minden hónapban, amikor veszik a tesztet.


Ha az ember görcsöl ezerrel, nem csoda, ha nem jön a baba, de persze minden nap ki fogja írni, hogy "lehetek terhes?"

2011. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

IGEN.


Nem csak teherbeesés témakörben. Sőt ha te mást mersz mondani, saját véleményed van, máshogy csinálod akkor már nullázódsz is le mert nem támogattad, nem egy véleményen vagy vele :)

2011. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!