Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a családi életetek?

Milyen a családi életetek?

Figyelt kérdés

Írjátok le:

-kertes vagy bérházban laktok-e,

-hány gyerek lakik a házban

-jó anyagi helyzetben vagytok-e,

-hogyan büntetitek a gyereke(ke)t, ha rosszat csinálnak, illetve titeket hogyan büntetnek, ha gyerekek vagytok,

-hányan éltek egy lakásban (szülők, gyerekek, esetleg ha más is lakik ott pl. nagyszülők).

Kíváncsi vagyok ezekre. Persze mást is írhattok a családi életetekről.


2011. jún. 17. 15:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mi bérházban lakunk, és hárman élünk a lakásban (anya, apa és én), szóval egy 11 éves gyerek van. Többet nem írok, ne kérdezzétek, hanem válaszoljatok a kérdésre. Amúgy leírhatjátok, hány háziállatotok van, és hány kocsitok.
2011. jún. 17. 15:32
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekünk eddig összesen 11 nyulunk volt háziállatként, persze nem egyszerre volt mind a 11. Már egy sem lakik nálunk, sok elpusztult közülük, volt, amelyik még nálunk volt és úgy. Nyolc nyúl született nálunk a 11-ből. Két fialással, mindkét fialás=4-4 kisnyúl. Autónk sose volt, és most sincs.
2011. jún. 17. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Kert nélküli családi házban:)

1.Én.:D

Közepes..se jó,se rossz.

Engem nagyon ritkán büntetnek,itt a lelki terror megy.:/

Anyum,apám,én..azaz hárman.


15/L

2011. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Két lakásos kertes házban. (Bár mi felül lakunk, tehát a kert pont nem a miénk.)A házban összesen 3 gyerek lakik. Az anyagi helyzetünk közepes. Nem igazán büntetnek minket, csak megy a lelkizés, esetleg az ordibálás néha. 3an lakunk a lakásban, anya, húgom, én. 20L
2011. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Természetesen várom a többi válaszoló válaszát is.
2011. jún. 17. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:

- kertes családi házban

- egy 16 hónapos kislány

- átlagos anyagi helyzettel

- nem büntetjük

- nagypapa, férjem, kislányunk és én

- egy autónk van és 2 kutyánk

2011. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

- Belvárosi lakásunk van

- 12 hetes a kislányunk

- jó az anyagi helyzetünk

- nem büntetjük a gyereket még. :)

- hárman élünk egy családban

- él velünk egy mini méretű kiskutya is

- három autónk van

Apa dolgozik, én itthon babázom. Gyakran látogatjuk a rokonokat, mindenki elég messze lakik, van hová utazgatnunk. :)

2011. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kertes ház

2(én már 18 vagyok)

közepes

Már sehogy, régebben zsebpénz,tv gép megvonás. De az már tényleg régen volt mikor még általánosba jártam.

5 mamám nálunk lakik

2011. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 1 autó, állatok: kutya, macska, nyúl
2011. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kertes ház, nagy kerttel

3: 13 éves fiú, 3,5 éves lány, másfél éves lány és most szeretnénk 4-et

jól élünk, de nem vagyunk gazdagok

hangosan rászólók és néha rá is csapok a fenekére a középsőnek. a kicsit sehogy, a nagyot eltiltással

2 szülő+3 gyerek

2 autónk van, 3 kutyánk és 2 macskánk, férjemnek saját vállalkozása, én alkalamzottként dolgozom január óta a régi munkahelyemen, ahol 10 éve vagyok

2011. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!