Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lett a szexuális...

Milyen lett a szexuális életetek szülés után?

Figyelt kérdés

Nálunk szülés előtt alig volt szex, amit párom azzal magyarázott, hogy előttem sem volt nagy étvágya ilyen téren. Egy komoly kapcsolata volt, s majd egy év kihagyás után jöttem én, s közben nem volt senkije. Azt mondogatta mindig, hogy hozzá szokott, hogy alig szexelt, s magának sosem csinálta, mert azt undorítónak tartja.

Terhességem alatt, nagyon ritkán szexeltünk, szinte semmit, mert veszélyeztetett voltam. Akkortól kezdett nőni az étvágya. S szülés után szinte minden nap akarja, néha már egy nap 2-3-zor is. Csak akkor van kimaradás, ha mindketten nagyon fáradtak vagyunk.

S még többször akarná, mint Én.

Másnál is ilyen a helyzet?

Jónak jó, nehogy félre értsetek, csak szokatlan, hogy állandóan akarja.


2011. jún. 25. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az én párom a terhességem előtt is sokszor akarta, terhességem alatt is, és azóta is :DDDDDD

egyfajta megerősítésként élem meg, h tényleg szeret :)


a párod elég fura lehetett régebben, most az igazi pasis pasi :)) örülj neki szerintem :)) és vigyázz rá...

2011. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet most jött rá, hogy a szex milyen jóóó dolog :D

Tényleg furcsa amúgy, hogy eddig nem akarta most meg ennyire "ragaszkodik" hozz, pedig általában a férfiak jobban akarják a gyakori szexet mint a nők. Szerintem beszéljétek meg az a legegyszerűbb és ha jó akkor csináljátok ahányszor csak jól esik, az csak közelebb hoz titeket egymáshoz :)

2011. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez tök jó!:))

Nálunk is csillagos ötös. Olyan jó, mint volt elötte :))

2011. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
örülök persze. csak kíváncsi voltam másnál is van ez így. persze még az elején gyakrabban voltak, mikor "megszerzett" magának, aztán kevesebb. majd most újra jó, aminek örülök, mert nekem miután összeszoktunk, baba előtt nagyobb volt az igényem. most meg néha neki nagyobb de ez csak jó dolog szerintem mert most vagyunk olyan helyzetben, hogy legtöbbször egyforma az igényünk.
2011. jún. 25. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
jó nektek.Nekem sajnos szülés után csökkent a szexuális vágyam.már 7 hónapja szültem,de még nem nagyon van változás.remélem hamarosan meg fog ez változni,mert nagyon rossz így.
2011. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet. Igaz, a párom a baba előtt is kívánta, és amíg terhes voltam addig is, de amióta szültem, azóta minden nap akarná, többször is. Nem tudom mire vélni! De persze örülök ennek. Én azt gondolom, hogy ez azért lehet, mert ő egy viszonylag érzékenyebb pasi (persze soha nem vallaná be), és most hogy már van baba, érzi azt, hogy teljesen az övé vagyok, teljesen megbízhat bennem. Ő például soha nem tudna egyéjszakás kalandot bevállalni, és csak szerelemből fekszik le valakivel. Így erre gondoltam, hogy ez lehet az ok. Gondolom, nem a szexuális vonzerőm növekedett meg szülés óta :-DDD
2011. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk jobb lett mint előtte volt.:)
2011. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk előtte is kevés volt(nem miattam),közben egyáltalán nem volt(nem miattam),mióta megszülte 1 éve extra kevés van(nem miattam).Ilyen az étvágya már 14 éve,de mióta megvan a gyerek,azóta rettenet,ez már vég...:(
2011. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!