Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első szexuális...

Szülés utáni első szexuális élmény?

Figyelt kérdés

az érdekelne, hogy kellemetlen volt-e, vagy ugyan olyan, mint előtte?

Ha valaki végig nem szexelt a terhesség alatt, az hogyan élte meg az elsőt? volt - e változás, kellemetlenség fájdalom?


2009. dec. 10. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én kb 30hetes voltam mikor abbahagytuk a sexet.az elsö nekem nagyon fájt,és végig attol paráztam hogy a gátsebem ne sérüljön
2009. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi végig szexeltük a terhesség 42 hetét.

A szülés utáni első együttlét iszonyatos volt. Nagyon-nagyon fájt.

2009. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szülés után 10.héten voltunk először együtt..nagyon fájt..ezek után már nem is mertem egy darabig..aztán a második is igen kellemetlen volt..utána vettünk síkosítót..hátha..azzal már könnyebben ment..remélem egyszer helyrejövök..
2009. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fájt... de a szülés jobban :)
2009. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb. 4 hónapos terhes voltam, amikortól nem volt szex, és 9 hónapos volt a lányom, amikor ismét volt. Hát akkor már nem fájt :) Mondjuk ez azért volt így, mert 4 hónapos terhes voltam, amikor szétmentünk az apjával :S És több mint egy évre rá lett ismét férfi az életemben.

Nem panaszkodhatom, semmi fájdalom, semmi kellemetlenség, bár elsőre fura volt, már elszoktam tőle, de nagyon jó volt :)

2009. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan volt az első, mintha újra elveszítettem volna a szüzességemet:) A többi oké volt, de az elsőnél nagyon óvatosnak kellett lennie a páromnak, és így se volt a legjobb, de ezen át kell esni, pont mint az elsőn:)) Reméljük neked minden oké lesz:)
2009. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem borzasztó volt, sőt végig az volt, amíg szoptattam (10 hónapig). Amint abbahagytam a szopit és elapadt a tejem, újra jó a szex, és ráadásul jobb, mint régen.
2009. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi szülés után 6 héttel voltunk együtt (a kontroll után:)). Óvatos, és gyengéd volt a párom. Mindíg nagyon figyelmes velem, úgyhogy nem volt mitől félnem. Nagyon jó volt! Használjatok sikosítót!

2009. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

mi egyáltalán nem voltunk együtt a terhességem alatt, a kisfiunk most 3 hónapos.

A párom velem is nagyon gyengéd, és óvatos, ettől nem félek, de mivel már majd 1 éve nem voltunk együtt, kíváncsi vagyok, milyen lesz... nagyjából azt írtátok, amire számítottam...

köszönöm az eddigi válaszokat :-)

2009. dec. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!