Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyetértetek velem (bővebben...

Egyetértetek velem (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Van olyan szülő, aki nem elég, hogy elfenekeli a gyerekét, még fakanalat, szíjat meg nem tudom mit használ hozzá. Ezzel semmit nem ér el. Egyetértetek velem ugye, hogy ilyet nem szabad csinálni (gyereket fenekelni)?
2011. jún. 27. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően igen. Gyereket nem verünk.

De nem állítom, hogy még soha nem csaptam a fenekére, a dackorszak nezéz ügy.

2011. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyet.Max egy picit a kezére kell csapni kézzel,de úgy hogy csak érezze,hogy már tényleg elég volt.
2011. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ma rácsaptam a lányom combjára /még piros se lett/, mert ezerszer elmondtam neki, ne rugdossa a hasamat, mert benne van a kistesó. És azért is beleküldött egyet. Azóta nem próbálta meg, bocsánatot is kért. Remélem használt és többet nem kell így viselkednem, mert emiatt utáltam magam.

Sajnáltam, de a pocaklakónak nagyobbat árthat vele, mint én neki a tacslival.

2011. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok egyetértést.
2011. jún. 27. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy-egy nyakleves, kézre-popsira csapás belefér, hogyha a helyzet súlyossága ez indokolja, mert ebből nem lehet rendszer!
2011. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szabad gyereket verni, ellene vagyok en is.
2011. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én meg ezzel úgy vagyok, hogy attól ,hogy rávágok a popsijára nem áll meg a fejlődésben. Soha nem verem meg, de kapott már egy-egy suhintást!
2011. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az talán megengedhető, egyszer-egyszer.
2011. jún. 28. 08:55
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk ezerrel tombol a dackorszak ráadásul úgy, hogy olykor önmagára veszélyes módon tojik arra, amit mondok. Na, olyankor inkább egy laza nyakleves vagy csípősebb popsiraverés, mint hogy kitörjön a nyaka-lába. Szóval nem szeretem csinálni, de néha nem látok hirtelen más megoldást sajnos. Egyébként régebben, amikor a tanítóknak szabad volt nádpálcával körmöst osztani meg seggre verni, nem volt annyi szégyentelenül pofátlan kamasz, mint mostanában... Ennek is oka van...
2011. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

bevallom nálunk azért volt már egy egy popsira verés vagy pofon

persze igyekszem elkerülni de sajna van olyan helyzet amikor ez a kevesebb (mint előttem írta valaki jobb egy piros popsi mint egy összetört gyerek)

nem vagyok híve a dolognak nem is esik jól nekem ez de van h egyszerűen nem lehet megfékezni a gyereket máshogy

szerencsére nem sokszor volt

9 és 6 évesek a nagyok :-)

2011. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!