Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok a Luca nevet a babátok...

Adnátok a Luca nevet a babátoknak?

Figyelt kérdés
Anyámmal vitázunk ezen folyamatosan. 21 éves vagyok,és szerencsétlenül egyedül maradtam a babával, de anyámra mindig számíthatok. :) 6.hónapban vagyok, és én mindenképpen fiút szeretnék, de a nemét előre nem akartam tudni. Szóval fiú nevem már megvan, Róbert, de ha lány lenne, eddig nem tudtam volna neki milyen nevet adni. Most megtetszett a Lívia, meg a Luca. A Luca kicsit jobban tetszik, de anyám hallani sem akar róla. Szerintem aranyos név, megy is a vezetéknevemhez. De a Lívia sem tetszik neki. Ti sem adnátok a babátoknak ezt a nevet? Előre is köszönöm!
2011. júl. 7. 21:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hasonlóan voltam, csak a Róbert névvel. :) Köszönöm a rengeteg válasz, próbálom megfogadni is őket! :)
2011. júl. 8. 10:09
 12/17 anonim ***** válasza:

Adnám a Luca nevet igen:) Aranyos. Egyébknt én is a fiu névvel voltam igy,hogy tudtam mi lesz a neve. Erre nm lányom lett??

Egyébként ha fiu Péter lett volna..

2011. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A Lívia név mindig a kedvenceim közé tartozott. Főként úhy is tetszik, hogy Olívia. Nagyon szép név!!

Nekem a Luca név nem tetszik... Sajnos mindig eszembe jut róla Halász Judit dala a Luca babám című. A dal sem szeretem, így ezt a nevet sem. De ezért biztosan nem haragszol meg.

2011. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Így hívják a kislányunkat. :)

Közös döntés volt az apukájával. Nekem még a Petra tetszett, de végül Luca lett. Nem bántam meg!!!

2011. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
SZERINTEM A LUCA SZEBB .AZ ÉN KISLÁNYOMAT REBEKÁNAK HÍVJÁK DE TETSZETT MÉG A HANNA NÉV IS DE CSAK EGY NEVE LETT. HA FIAM LETT VOLNA AKKOR NOEL NEVET KAPTA VOLNA BÁR EZ A FIU NÉV MÁR NEM TETSZIK AKKOR NAGYON BEJÖVÖS VOLT:).
2012. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nyugotan ad neki ! :) csak ugy mondom én is Luca vagyok
2015. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Engem is így hívnak!!! Egyébként tudnàm ajànlani,könnyű kimondani,leírni,rövid. Igaz tömegnév de ebből làtszik hogy szép,és sok ember szereti. Egyébként sok becézése van,anyukàd azok közül is vàlaszthatna.
2015. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!