Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megnézitek? Tudom, nagyon...

Megnézitek? Tudom, nagyon csúnya dolog ilyenen nevetni, de én nagyon jókat röhögtem.

2011. júl. 8. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem, szerintem egyáltalán nem vicces, amikor egy gyerek ekkorát nyekken pl. a csúzdáról.
2011. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én se találtam viccesnek.
2011. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez szerintem sem poén. Pedig azt imádom nézni, amikor felnőttek esnek mindenhonnan, de azért egy gyereket én nem tudnék kiröhögni. És nem azért, mert csúnya dolog, hanem mert tényleg sajnálom.
2011. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Végig se bírtam nézni, elképzeltem, hogy a gyerekem nyekken egy ilyet... Ez nem vicces.

Még soha nem röhögtem, mikor elesett a gyerekem, sőőőt inkább a szívem szokott megállni.

2011. júl. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van gyermeked?
2011. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van gyereked és ezt viccesnek találod...akkor add be gyerekotthonba légyszi még ma. ha nincsen,és csak egy unatkozó tini vagy,akkor nem olyan gáz,ha neked lesz gyereked szerintem már nem fogsz ilyeneket viccesnek találni.
2011. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egy unatkozó tini jut eszembe a kérdezőről.
2011. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is egy unatkozó 19 éves vagyok, nagyon jókat nevettem, köszi! :D
2013. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!