Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 18 éves kismama munkaviszo...

Egy 18 éves kismama munkaviszony nélkül, mennyi járandóságot kap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a probléma, hogy anyagilag nem állunk túl fényesen, nincs baj 2 ember részére, de félek h. egy babát nem tudnék eltartani a párom jövedelmével, ugyanis én tanulok.

Szeretném megtudni hogy a családi pótlékon kívül milyen támogatást kapnék, havi szinten mennyi lehetne ez, és miből tevődik össze? Kérlek segítsetek

Egy elkeseredett "talán"KisMama


2009. márc. 30. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyest kapnál, 25.000 ft körül van, meg a családi pótlék 12.200 ft.
2009. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez így van ahogy az első válaszoló írta!
2009. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
meg a gyermekágyisegélyt, ha eljársz terhesgondozásra rendszeresen!annak 64ezer körül van az összege,ha jól tudom
2009. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gyermekágyi segély, hanem egyszeri anyasági támogatás.
2009. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
miért kell 18 évesen gyereket vállalni?! tessék előtte min. 5 évet ledolgozni, és utána tartsd a markod segélyért!
2009. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20:25 ös vagyok,bocsi télleg elírtam,de a lényege h kapsz,ha eljársz
2009. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
9:40es miért kell letámadni az embert? Képzeld én is annyi vagyok,és 31hetes.. Valami probléma akadt a rendszeredbe?
2009. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 20:40es!

Szerinted 18 évesen tervezve születik a babám??? 1, semmi közöd hozzá és elküldenélek jó messzire ezért a válszért, de mivel nem tudlak, csak lepontozlak:(

2, Nem a markomat tartom ahogy fogalmaztál csak szeretném a gyermekemet ha már így alakult tisztességesen felnevelni, és ehhez kell a gyes, és a családi szerintem;) más se tudja enélkül megoldani, legalábbis kevesen:) Lennék én olyan, de nem vagyok sajna:) Na mindegy a lényeg az hpgy egy ártatlan, csupán gyors információ szerzés céljából írtam nem kell egyből így reagálni:)

a 3, szerintem tisztességesebb vagyok annál, minthogy az "egyszerűbb" megoldást válasszam, azaz az abortuszt. Úgyhogy kérlek szépen fogd be a nagy szád és dolgozz 200 évig:))) és ha majd nyugdíjas leszel, nem tudsz megélni a pénzedből, na majd akkor foglak kiröhögni:))

Üdv: Naivety

2009. ápr. 1. 20:56
 9/9 A kérdező kommentje:
9:40es bocsi:))
2009. ápr. 1. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!