Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megváltozott a mensid szülés...

Megváltozott a mensid szülés után?

Figyelt kérdés
Én hallottam, hogy szülés után rövidül és már nem fáj annyira.Na nekem 7napos maradt, és az 1. nap képtelen vagyok bármire, mert úgy fetrengek a fájdalomtól!! :( Pedig úgy felkészültem a 3 napos "simán túl vagyok rajta" mensire!!
2011. júl. 12. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem minden maradt a régiben csak a görcsök olyanok hogy előtte 1nappal érzek valamicskét.
2011. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Durva volt... dőlt belőlem a vér 2 napon keresztül. Igaz, csak 4 napig volt meg, és az utolsó 2 napon már szinte észre sem vettem. De az első 2 napban 2 óránként cseréltem a legnagyobb o.b. tampont. És fájt is, nem kicsit. :( Aztán elkezdtem a tablettát, így szerencsére el is múlt.
2011. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszabb lett, jobban fáj, tovább tart és erősebb. Igaz, én szülés előtt sokáig tablettát szedtem, sajnos lehet, hogy most is ez lesz. Nagyon kemények a mensik szülés óta, 4 hónapja vérzek ismét, kisfiam 11 hós.
2011. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Rosszabb lett olyan szempontból, hogy előtte napokkal korábban éreztem, hogy közeleg az idő.Most meg semmi csak elönt... Ezt nem szeretem, de első nap fájni ugyanúgy fáj, mint eddig.
2011. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hosszabb, és sajnos ugyanúgy fáj. :( Pedig én is arra számítottam, hogy legalább ezt a részét megúszom.
2011. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak egyszer jött meg (14 hónapja szültem), 3 napig tartott és nem fájt egyáltalán, csak éreztem hogy meg van duzzadva odalent minden. Azóta eltelt 1,5 hónap és se híre, se hamva, szerencsére.


Biztosan alkati dolog, van akinek így, van akinek úgy változik meg a szervezete szülés után.

2011. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem fájdalmasabb és erősebb lett, mint szülés előtt.

Addig sem gyengén véreztem, mert az első 2-3 napban kellett akkor is a super betét, vagy tampon, de most ezek 1-2 óra alatt átáznak az első 2 napon, az éjszaki betét, vagy a legnagyobb tampon (super plus) bírja csak ki a 3-4 órát.

Aztán a 4. naptól szinte csak barnázás van.

Ugyanúgy 6 napig tart, mint régen.

Már mielőtt megjönne 1-2 nappal elkezdek görcsölgetni, közben pedig főleg, pedig azelőtt nálam ilyen nem volt.

2011. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt szültem nagyon fájdalmas volt. (hánytam, estem össze) Szülés óta (8 hós volt a kislányom mikor először megjött) észre sem veszem. Semmi görcs, semmi fájdalom. 2 nap erősebb, a többi szinte semmi.


Egy 1 éves kislány boldog anyukája

2011. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem pocakosság előtt sem voltak nagy fájdalmaim, sokszor észre sem vettem!1 éves elmúlt a kisfiam mikor újra megjött minden előjel nélkül. Nekem szerencsém volt/van, mert azóta is 5 napos, de valóban jóval kevesebb vér jön és végképp semmit nem érzek az egészből. :) 2 hete jött meg utoljára, de csak abból vettem észre, hogy megjött, hogy elmentem este pisilni és picit foltos volt a fehérneműm.

Eddig sem voltak "nehéz" napok a mensi napjaim, ezután meg főleg nem, remélem ez így is marad! :D

2011. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tovább tart 1-2 napot,és minden előzmény nélkül megjelenik!
2011. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!