Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megváltozott a mensid szülés...

Megváltozott a mensid szülés után?

Figyelt kérdés
Én hallottam, hogy szülés után rövidül és már nem fáj annyira.Na nekem 7napos maradt, és az 1. nap képtelen vagyok bármire, mert úgy fetrengek a fájdalomtól!! :( Pedig úgy felkészültem a 3 napos "simán túl vagyok rajta" mensire!!
2011. júl. 12. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem, legutóbb 2 és fél éve. Azóta lényegesebb erősebb a vérzésem, óránként cserélgetem a betétet, tampont az első két napban. Ám görcseim soha nincsenek. Most sokkal rendszeresebb lett, a ciklusom beállt 27-28 naposra, máskor ez 24-35 napos volt.
2011. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
lényegesebb helyett lényegesen, bocs. Utolsó voltam.
2011. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sokan írjátok az előzményt.Nekem régen fájt a hasam azon kívül semmi.Most nem görcsölök előtte, de viszont eléggé fura hisztijeim vannak.Semmi sem jó, nem akarok takarítani, főzni, elegem van mindenből.Mikor elmúlik meg nézek, hogy ez mi volt??Előtte 1 héttel szabályosan be depizek, párom sem érti mi van velem..Fura dolgok ezek... :/
2011. júl. 14. 15:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem változott. Igaz, előtte sem volt gondom, nem fájt, kevés vérzésem volt, hamar vége lett.
2011. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen.

Korabban volt egy 3 napos enyhe verzeses, fajdalommentes mensim, ket mensi kozott semmi gondom.


Szulesek utan iszonyatosan eros verzesem volt honapokig, tartott 6-7 napig, nagyon-nagyon gorcsoltem es bo egy ev kellett, hogy rendszeres 28 napos ciklusom legyen ismet (24-33 nap kozott volt egy evig).

Most mar rendszeres, nem gorcsolok annyira, 4-5 napig tart es nem olyan eros a verzes, mint eddig, de meg nem olyan kellemes, mint lanykoromban.

viszont:

durvan erzem a peteerest, nekem akkor vannak kb 1 napig folyamatos gorcseim, a borom pedig rettenetesen reagal a mensi erkezesere. Mar elott 1 hettel elkezdenek fajdalmas pattanasaim jonni a nyakamon, az arcomon oldalt, allamnal, mashol nem, de ez is rengeteg es nagyok, fajnak is. Mensi utan kb egy hettel mulnak el, havonta latogatom mensi idejen a kozmetikut, valamennyit segit. Ket hetig tiszta a borom, majd kezdodik minden ujra. :(

2011. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ava87 ***** válasza:
Nekem rosszabb lett. Az első nap maga a pokol, borzasztóan fáj, olyankor kb. semmire nem vagyok használható, mert csak vergődök kínomban. Viszont rövidebb ideig tart (azt hiszem, bár már nem emlékszem pontosan, hogy a terhesség előtt hány napos volt). Sajnos ez nekem már évek óta így megy, lassan négy éve, hogy szültem, és azóta ilyen fájdalmas. Előtte is eléggé tudott fájni, abban reménykedtem, hogy majd ha gyerekem lesz, már nem fog így fájni, hát erre még rosszabb lett :S Ilyen az én formám :S
2011. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

rendszertelen lett, 23-28 napig. bitang sok vér jön belőlem az első 2 napban, éjjel is átázom az extra óriás betéttel- hogy utálom-. Régen éjjel nem is véreztem , meg nem volt sok vér, gyógyszer mellett és nélküle is.

mostmár talán jobb kisfiam 8 hós volt mikor megjött (6 hónapja). Viszont nem fáj csak enyhé, ez legalább javult.

2011. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal rosszabb lett :(
2011. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!