Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi lenne a reális ára...

Mennyi lenne a reális ára ennek a babakocsinak szerintetek? El szeretném adni.

Figyelt kérdés

A babám úgy döntött, hogy nem szereti többé a babakocsit, a mózest, hordozót kinőtte, ezért úgy döntöttem, hogy eladom. A mózest 4 hónapig használtuk, a sportrészt 1, a hordozó volt legtöbbet használatban, az kicsit karcos.

Ilyen kocsiról van szó:

[link]

Adnék hozzá egy isofix rögzítőtalpat, aminek az új ára valami 17 ezer volt, meg egy 3x használt gyapjú bundazsákot a sport részéhez.

Az egésznek az ára újonnan 130 ezer volt kb., ti mennyiért raknátok ki a helyemben, hogy biztosan elmenjen, de azért ne veszítsek rajta túl sokat?


2009. nov. 9. 12:35
 1/7 A kérdező kommentje:
nem pont ilyen színű, hanem narancsosabb, de gondolom ez az árán úgysem változtatna.
2009. nov. 9. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem az a gond, hogy 60E-ért már elég jó vadiújat lehet kapni és gondolom, Te többért szeretnéd elsózni. Tehát úgy értem -nem bántás!-, ha lenne 60E-em babajárgányra, inkább újat vennék, mint használt régit, persze csak ha az a régi nem nagyon szuper, vagy igen jó állapotban van. A kiegészítők, amiket írtál, fölvihetik az árát.
2009. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát, én is úgy gondoltam, hogy kirakom 60as minimálárral, szerintem is ez a reális. efelett nem érdemes kirakni, a párommal is ezt beszéltük. szerencsére jó állapotú, garancia is van rá februárig, hátha elmegy így.
2009. nov. 9. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, de szerintem is sok 60 ezerért, én max 40-et adnék érte.

Mi 17 ezerért vettük a miénket, de mózes nem volt hőzzá, csak hordozó, viszont extra nagy kerekei vannak.

2009. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60ért probáld meg eladni,többért sajna nem hiszem h elmegy,nézegettem mostanában ezt a típust és mint itt,88körül láttam általában.
2009. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel 60-ért, aztán ha nem megy el, akkor lejjebb viszed az árat.
2009. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, kiraktuk 60ért :)
2009. nov. 9. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!