Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért vállalnátok egy 2...

Mennyiért vállalnátok egy 2 éves kislány felügyeletét reggel 7től délután 4ig? Vidéken, baráti alapú áron? Mennyi ezért a reális ár?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 20:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy bébiszitter minimum 1000.-/óra, baráti áron 500.-/óra alatt nem vállalnám el. Nagyon fárasztó ám egy akkora gyerek és nem kis felelősség.
2011. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, most érettségiztem, eltudnám máshogy is tölteni a szabad időmet.. Ebből kifolyólag nincs gyerekem, nincs testvérem, de sokat voltam babákkal. Minden másodpercben figyelni kell rá, anyuka ebben a hónapban nem tud szabadságot kivenni..
2011. júl. 14. 22:29
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Légy igényes magaddal és a munkáddal szemben, aprópénzért ne vállald el, 500 forintot minimum óránként, diákként elkérhetsz.

Ha napi 1500 forintot kérsz, az óránként 160 forint, ennyiért a közmunkások nem sepernek utcát, mert a minimálbért megkapják ők is.

2011. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2500 Ft naponta. Kutya nagy felelősség vigyázni egy ekkora gyerekre.
2011. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

óránként 500 forintért bármilyen diákmunkát találnál, ha ez a pénzről szólna... legyen akkor óránként 400 forint, és akkor bele van kalkulálva, hogy vidék, meg baráti alap, az ugye 3600, de kerekítsd le 3500-3000 forintra...


korrekt, nem?

2011. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem kis meló lesz, több mint napi 8 óra, és csak 1 szabadnapod van, szóval én 10-20 ezrekért havonta biztos hogy nem vállalnám el. Én azt gondolom napi 2000-2500 forint lenne a minimum, és ez nagyon baráti ár, főleg hogy te is jobban el tudnád tölteni a szabadidődet. Ha nagyon olcsón nem szívesen vállalod, akkor inkább mondd le, mert akkor csak megbánod az egészet, hogy egyáltalán elvállaltad.
2011. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Még ha ilyen fiatal is vagy és sokat voltál gyerekek között, akkor is vedd figyelembe, hogy valóban csak heti 1 szabadnapod van. Én nem megyek el a szomszéd kislányról, aki 5 éves és heti 2 alkalommal kell csak rá vigyáznom 3-4 órákra. Az ember még a saját gyerekét is nagyon félti, nemhogy a másét. Tuti, hogy akkor esik egy hatalmasat, vagy bármi megtörténhet. Szóval barátság ide vagy oda, a napi 2500-3000 ft között gondolkodj! Ha anyuka (barát) ezt sokallja, akkor ott lehetséges, hogy arra gondol, hogy "diákként" lehúzhat. Ne hagyd magad! Valóban, ha diákmunkát vállalsz, a minimum 400 ft-os órabért megkapod. Ha utána számolsz, akkor egy gyerek felügyeletért az a pénz nem sok. Főleg, hogy még szombaton is. + vedd azt is számításba, hogy anyuka hibáján kívül is késhet, vagyis 4 helyett csak 4:30-ra vagy 5-re ér a gyerekért, te pedig lehet, hogy időre mennél valahova a barátokkal. Nos lehet, hogy az első hét tök buli, de hátra van még 3, ami nem kis idő.

Gondold át rendesen!

2011. júl. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Min 2500ft,én elöször annyiért akartam elvállni de meggondoltam magam.Inkább kerestem mást mert jobban belegondoltam ,hogy ennyiért nem szabad elválalni egy kisgyereket.Ez akkora felelösség és kötötség ,hogy elsöre belesem tudsz gondolni.Nagyon elfogsz fáradni,de végülis keresel egy kis pénzt.
2011. júl. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget hasznosak voltak, megegyeztünk és hétfőtől jön a kisasszony :D

Több szabad napom lesz ..

2011. júl. 16. 12:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Mennyiért vállaltad el végül?
2011. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!