Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap tudtam meg hogy kisfiu...

Tegnap tudtam meg hogy kisfiu lesz a kisbabám, nem igazán találtam fiu jó nevet. Pedig annyi mindent már átnéztem. Ha tetszik nektek valami jot és különlegeset szivesen fogadnám?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisfiam született volna most Noel lenne a neve, de tetszett a Dorián, a Csongor és a Zsombor is.
2009. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk is fiú lesz a baba és a Máté nevet választottuk, mondjuk nagyon jól illik a vezetéknévhez, azt is érdemes megfontolni.

Nekem még tetszett az Olivér,Dániel,Ákos

2009. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a Noel-t mondanám :)!
2009. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Szia.Mi is különleges és nem hétköznapi nevet kerestünk a kisfiunknak,és meg is találta a párom:Armand lett,és mindenkinek nagyon tetszik,de főleg nektek kell,hogy tetszen.Nálunk a családban szinte senkinek nem tetszett,de mióta megszületett és így hívják már megbarátkoztak vele,már nem is tudnám elképzelni,hogy más néven szólítsam,nagyon illik hozzá:D

7hós manó anyuja

2009. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem a Krisztián és a Kornél, bár ezek nem különlegesek, de nem is a leghétköznapibbak :)
2009. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam: Ádám és András. Nekünk ezek tetszettek.
2009. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kisfiam lesz és a Kristóf meg a Márk között vacilálunk
2009. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is fiúnk lesz, ROLAND ANDRÁS nevet fogja kapni.

[link]

Ez hátha segít a döntésben. Boldog babavárást kívánok!

21 hetes

2009. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

szia ha nekem fiam lesz akkor Botond v. Dávid v. Dániel

nekem jelenleg ezek tetszenek

2009. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hosszútávon érdemesebb és hasznosabb a gyereknek egy ismerebb, elterjedtebb (durván mondva normálisabb) nevet adni. FŐleg ha valami hosszú, nyakatekert és nem is magyaros nevet kap, akkor mindenki ezzel fogja szivatni élete végéig.
2009. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!