Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap tudtam meg hogy kisfiu...

Tegnap tudtam meg hogy kisfiu lesz a kisbabám, nem igazán találtam fiu jó nevet. Pedig annyi mindent már átnéztem. Ha tetszik nektek valami jot és különlegeset szivesen fogadnám?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 13:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A nagyfiam Botond, az ikreim pedig Arnold és Armand.

A húgom fia Ármin, és most várja a másodikat: Adrián lesz.

2009. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam Bendegúz Krisztián lett.de tetszik az Alexander;Kimi;de itt is próbálgathatsz:

[link]

2009. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiaim:Dávid és Levente.A nővéremé Zalán.A barátnőmé:Rajmund és Konrád.Ha lenne még egy fiam őt Krisztiánnak nevezném.
2009. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az én fiam Krisztián. Ha lesz második egyszer, az ő neve Pongrác lesz, imádom ezt a nevet. De nagyon tetszik még a Benjámin, a Barnabás, a Trisztán, az Ábrahám, a Félix, az Artúr, a Boldizsár, a Flórián, az Iván, a Hektor, a Natán (vagy Nataniel), a Lőrinc.
2009. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nekem ha fiam lett volna Erik lett volna a neve, mert rövid, nem túl különleges, de nem is túl átlagos sztem, de a vince is nagyon tetszett csak a páromnak nem:-(
2009. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A nagy fiam Roland, a kisebb Balázs. Igyekeztünk olyan nevet választani, amit felnőttként se fog szégyellni. Ezért nem adtunk különleges és túl divatos neveket..
2009. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A fiacskám Zétény Áron. Tetszik még: Olivér, Andor, Kornél, Máté, Kolos, Zalán, Ádám, Ágoston, Keve.
2009. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Bendegúz és a Dániel nevek tetszenek. Kislányom van, de dolgozunk egy kisfiún!

2009. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam GERGŐ.
2009. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy irtatok!!
2009. ápr. 3. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!