Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy abortusz?...

Hogyan zajlik egy abortusz? és kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Be kell feküdni a kórházba? mennyire fájdalmas?
2011. júl. 20. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
Orovostól függ, de olyan 60ezer. Nem fáj, egy napos dolog.
2011. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 napietus ***** válasza:
90%

igen, be kell feküdni, én voltam abortuszosokkal egy szobában. altatással végzik, tehát maga a műtét nem fáj. aki még nem szült, annak tesznek fel előző nap tágítót, az olyan görcsöket okoz, mint egy erősebb menstruáció, de görcsoldót, fájdalomcsillapítót kaphatsz.


azt hiszem kb. 30 eFt. a gumi olcsóbb, de még a 72 órás is...

2011. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 napietus ***** válasza:

első, miért írsz hülyeséget, ha nem tudod?


ha magán orvosod van, akkor neki plusz vizeted értelemszerűen a vizsgálatok díját (jó, ha van, én azt láttam, hogy akiknek nem volt, azzal bunkóztak a nővérek meg mindenki, de akinek volt, azzal nem mertek).

2011. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
0%
Mi az hogy hülyeséget írtam? Az ár változó, mint írtam is, a 30 meg nagyon kevés, de remélem eljutsz párszor rá, csak hogy megtudd a pontos árat :)
2011. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 napietus ***** válasza:
nem változó, mivel törvény szabályozza, ugyanúgy, mint a hatósági illetékeket. és egynapos max. annak, aki már szült, és nem kell tágítani a méhszájat. aki nem, annak nem egynapos. szóval butaságokat írtál.
2011. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
18 év alatt az első ingyen végzendő, ha jól tudom.
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor majd én elmesélem, mert már voltam..sajnos..áorilisban... ha van vmi támogatásban részed pl. gyerekvédelmi, nagycsakádos stb akkor 9300 valamennyi , rendes ára 27000, és ez nem változó, be kell menni a helyi családvédelmishez , ő adja a csekket, amit vinned kell magaddal a korházba. Ez az első amit kérnek. Persze előbb menni kell különböző vizsgálatokra ( pl vér vizsgálat) és utánna lehet időpontot kérni a műtétre. Nekem úgy volt, hogy reggel 8ra bementem, ultrahang, felvittek a szobámba, felhelyezték a tágítót, ez kicsit kellemetlen, de nem vészes. Görcsöket okoz,majd ennek 2óráig kell fent lennie, közben bármit csinálhatsz, én feküdtem... Aztán felvittek a műtőbe, infúzióban gyógyszerek, majd el is aludtam, és 15 perccel később a szobámba kelltem fel. Ez fél 12kor volt, 3kor már mehettem is haza... De ha bővebben szeretnél infót írj : valaszolok18@citromail.hu Szívesen segítek :)
2011. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 napietus ***** válasza:
akkor ez változott, mert régen abortuszosoknak akik nem szültek egy éjszakát bent kellett tölteniük. bocsánat, akkor ezt rosszul tudtam.
2011. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Néma Sikoly.:(
2011. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 napietus ***** válasza:
70%
az egy hatásvadász propagandafilm, kedvesem :) Magyarországon akkora magzaton NEM végeznek abortuszt, törvénytelen.
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!