Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mellszívót érdemes...

Szné Kriszta kérdése:

Milyen mellszívót érdemes vásárolni, kézit inkább vagy gépit? (Akár használtról, akár újról legyen szó! ) Nektek mi vált be, ami egyben még költségkímélő is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem előre ne vegyél, mert lehet, hogy nem is kell. Ahhoz meg elég drága, hogy csak álljon.

Nekem egyébként volt Avent kézi, és Medela mini Elektric.

A kézi hatékonyabb volt, a gépit akkor használta, mikor már ki volt purcanva a kezem.

2011. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Nuck-os kézi volt. Nem is mindenkinek kell amúgy. Én csak akkor használtam, ha el kellett mennem és akartam eltenni tejet, vagy a babám átaludt egy szopit és már nagyon fájt a cicim.
2011. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem sajnos jó kis mellgyulladásom lett, mert a tejem baromi hamar megindult, viszont a lányom nem akart szopni. A kórházban meg nem mondták, hogy már most fejjem (első gyereknél azt hittem, 2 nap alatt nem gyullad be a mellem). Hozzáteszem nem is szereztem be. Így mikor hazamentem kaptam kölcsön az előző által említett elektromosat. Nekem nem szívta le. Majd sürgősen beszereztem egy ugyanolyan kézit (1500FT) tökéletesen bevállt. Nagyon sokáig használtam.
2011. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, közben más is válaszolt. Tehát a Medela típusura gondoltam.
2011. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

R-med pumpás mellszívót anyumtól örököltem meg. :) De béna voltam és egyszer eltörtem.

Medela kézit vettem, de nem sokat ért, és folyton nyikorgott, nagyon idegesített.

Most a másodikat várom, fogok venni olyan pumpásat, azt hiszem a Chicco-nak van még ilyenje, de R-medet is lehet kapni újat, és nem is drága, 2-3 ezer között van.

2011. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13:28-as vagyok. a nyikorgás elmúlik, ha egy pici olajat (én olivaolajat) kentem a gumi részére. Vártam egy pár órát. De nem kerülhet bele, mert az a levegőrészérénél van.
2011. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!