Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan oldjam meg, h ne...

Hogyan oldjam meg, h ne legyen belőle veszekedés, sértődés?

Figyelt kérdés

Holnap lemegy a férjem segíteni anyósomékhoz.Mi is mentünk volna 22 hónapos kislányommal, de én nem engedem, mert a sógornőm beteg lett és feleslegesen nem akarom, h még betegebb legyen,m ert így is eléggé taknyos.Ebből tuti, h sértődés lesz.

Már többször volt olyan, h betegen akartak jönni.


2010. ápr. 22. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ki beteg és ki hova menne?
2010. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat egyszeruen mondja meg nekik a ferjed az igazat, hogy a gyerek taknyos es nem akarjatok, hogy meg betegebb legyen ott a tobbi beteg ember kozott, ezert nem megy most a gyerek. Ettol miert sertodnenek meg?
2010. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes ember lehet,aki egy ilyen miatt megsértődik!

Szerintem is az igazat mondja meg a párod!

2010. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti tényleg értitek?
2010. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha jól értem, akkor mennétek a sógornődékhez aki beteg lett és emellett a kislányod is náthás. Na, én akkor sem mennék, ha csak a sógornő beteg, vagy csak ha a kislány náthás. Ha mindkét oldal beteg, akkor meg pláne nem! Mi pont úgy jártunk, hogy a kisfiam unokatesója hétvégén meglátogattak minket. A kisfiú icipicit náthás volt, a szülei szerint nem fertőzött...na, ez sajnos nem így lett. Az unokaöcsi kedden már lázas beteg volt, az én fiam meg tegnapra lett beteg. :(
2010. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha valaki beteg akkor nem viszem a gyerekemet a közelébe és ha nem érti az illető, hogy miért akkor még ha egészséges se szívesen.
2010. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!